Композитна черепиця MetroShingle

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Довжина1245 мм
Товщина металу0,45 мм
Розмір загальний1335 х 300 мм
Ширина робоча252 мм
Вага6,1 кг/м.кв.
Площа загальна0,401 м.кв.
Площа корисна0,314 м.кв.

Композитная черепица MetroShingle – кровельное покрытие, структура которая аналогична по составу и уровню качества черепице Метротайл. МетроШингл отличается особенной фактурой листов, которые вызывают ассоциацию с деревянной дранкой.

Черепиця MetroShingle проводиться з використанням стали найвідомішого німецького виробника металу Арселор Міттал. Завдяки високому рівню якості самої сталі, що дозволяє основі відрізнятися достатньою розтяжністю і гнучкістю, в результаті з’являється надійний і міцний покрівельний матеріал.

Склад композитної черепиці MetroShingle

Крім якісної сталі в виробничому процесі використовуються і інші складові – це сплав з цинку, алюмінію і магнію. Шар Магнеліза має товщину в 22.5 мкм, і саме таким складом з двох сторін покрита сталь. Використовується даний шар з метою забезпечення матеріалу високого ступеня захисту від корозії, яка може наздогнати металеву основу протягом тривалого терміну служби.

Купити МетроШингл в Києві

Досить купити композитну черепицю MetroShingle, щоб на власному досвіді переконатися в можливості тривалої експлуатації матеріалу. Офіційні гарантійні зобов’язання дійсні протягом 50 років. Ви можете замовити матеріал в будь-яке місто України, і ми організуємо оперативну доставку.

Переваги композитної черепиці МетроШингл

Продукція варта уваги не тільки завдяки тривалому терміну можливої експлуатації, але і за рахунок своєї:

  • Естетичності
  • Легкості
  • Практичності
  • Надійності

Структура матеріалу включає до свого складу ряд шарів, кожен з яких має своє функціональне призначення – це або захисні властивості, або забезпечення естетичних даних.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера