Опис
Відгуки
Доставка
Супутні товари

Планка коника – використання елемента необхідної форми дозволить запобігти потраплянню небажаних опадів в місця з’єднання скатів. Щоб розпочати інсталяцію даного покрівельного елемента, потрібно завершити укладання покрівельного покриття. Також необхідно закріпити торцеві планки. Використання ущільнювача дозволить отримати максимально можливу щільність по верху покрівельного матеріалу.

Купити планку коника в Києві

Всі стики скатів покрівлі набувають завершений зовнішній вигляд після застосування планки коника. Також вона зможе забезпечити необхідний захист від проникнення опадів і вологи всередину покрівельного простору. Ви можете купити планку коника в тому розмірі, який буде оптимальний для вашого конкретного будівництва – для цього є всі можливості. Досить звернутися в «Сітібуд».

Конькова планка закріплюється в місцях з’єднання скатів покрівлі за допомогою саморізів. В якості ущільнювача може виступити мінеральна вата або скловата, але важливо забезпечити циркуляцію повітря. В процесі установки елемента вам також можуть знадобитися герметики або монтажна піна. Завершальний етап облаштування покрівлі потрібно виконати на гідному рівні.