Заборна планка

відгуків: 1
Технічні характеристики:

Площа * м2

-+
Купити

Заборна планка – незамінний елемент в сфері будівництва огороджувальних конструкцій з металопрофілю. Коли необхідно накрити листи планкою для захисту їх від впливу опадів і можливих травмувань під час експлуатації, прийнято використовувати планку забірну.

Цей аксесуар коштує зовсім недорого, але візуальна відмінність забору, обладнаного додатковим захисним елементом, від аналогічної конструкції без забірної планки можна замінити відразу. Коли нехтують застосуванням забірної планки, огородження має незавершений вигляд.

Заборна планка

Купити забірну планку в Києві

«Сітібуд» – компанія, яка пропонує купити забірну планку в будь-якому відтінку і з різними покриттями, також ви зможете замовити конкретні розміри планок. Зручність використання даного аксесуара полягає в тому, що для її установки потрібно мінімум зусиль і інструментів, а результат використання дозволить поліпшити зовнішні дані огорожі і убезпечити його від можливих руйнувань сталевої основи під впливом рясних опадів.

Використовувані в будівництві огорожі, планки виконують важливі функції. Тому в більшості випадків і будівельники, і домовласники купують всі необхідні елементи для облаштування надійних огороджувальних конструкцій.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера