Торцева планка

відгуків: 1
Технічні характеристики:

Площа * м2

-+
Купити

Торцева планка – елемент покрівельної конструкції, який виконує другорядні функції. Зокрема, його завданням є захист торцевої складової покрівельного підстави від впливу опадів. Щоб знизити по можливості вплив не тільки вітру, але і рясних опадів, торцева планка виготовляється з аналогічного покриттю матеріалу. Разом вони виглядають вдало, і цей аксесуар не виглядає окремим елементом, а відмінно вписується в загальну картину.

Торцева планка

Купити торцеву планку в Києві

У «Сітібуд» найвигідніша ціна на планку торцеву. Її ви зможете купити в тому кольорі, в якому виконано і покрівельне покриття. Торцева планка може також називатися вітрової. Вона забезпечує ефективний захист від сміття і виконує декоративну функцію, покращуючи зовнішній вигляд фронтону. Щоб сильні пориви вітру не могли чинити свій вплив і приводити до розхитування кріплення, завжди використовуйте планку вітрову в ході будівництва або реконструкції покрівлі.

Прийнято вважати, що грамотне використання всіх аксесуарів для покрівлі, зможе продовжити її термін експлуатації. Також вчинені зовнішні дані зможе знайти покрівельна конструкція.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера