Опис
Відгуки
Доставка
Супутні товари

Торцева планка – елемент покрівельної конструкції, який виконує другорядні функції. Зокрема, його завданням є захист торцевої складової покрівельного підстави від впливу опадів. Щоб знизити по можливості вплив не тільки вітру, але і рясних опадів, торцева планка виготовляється з аналогічного покриттю матеріалу. Разом вони виглядають вдало, і цей аксесуар не виглядає окремим елементом, а відмінно вписується в загальну картину.

Купити торцеву планку в Києві

У «Сітібуд» найвигідніша ціна на планку торцеву. Її ви зможете купити в тому кольорі, в якому виконано і покрівельне покриття. Торцева планка може також називатися вітрової. Вона забезпечує ефективний захист від сміття і виконує декоративну функцію, покращуючи зовнішній вигляд фронтону. Щоб сильні пориви вітру не могли чинити свій вплив і приводити до розхитування кріплення, завжди використовуйте планку вітрову в ході будівництва або реконструкції покрівлі.

Прийнято вважати, що грамотне використання всіх аксесуарів для покрівлі, зможе продовжити її термін експлуатації. Також вчинені зовнішні дані зможе знайти покрівельна конструкція.