Планка примикання

відгуків: 1

Планка примикання – покрівельний елемент, установка якого виконується в тій частині покрівлі, де металочерепиця примикає до стіни або до димоходу. Саме в цей вразливе місце можуть проникати рясні опади, порушуючи герметичність покрівельної конструкції. Монтаж покрівлі повинен виконуватися з урахуванням високих вимог до забезпечення надійної гідроізоляції і захисту підпокрівельного простору від опадів, сміття та інших небажаних проникнень.

Планка примикання

Використання основних покрівельних планок допоможе в питанні поліпшення гідроізоляційних властивостей покрівлі.

Купити планку примикання

У Києві покрівельні планки можна купити різні, а ось найкраща ціна на всі види планок представлена тільки компанією «Сітібуд». Застосовують планку примикання в таких місцях: в точках, де з’єднуються вертикальні стіни, в місцях з’єднання покрівлі з фронтоном, щоб поліпшити герметизацію з’єднань покрівлі з трубами і декоративними елементами.

Якщо планується робота з сайдингом, стики з цоколем і парапетом також можуть удосконалитися за допомогою використання планки примикання. Вразливістю до протікання також відрізняються місця примикання до труби. Грамотно облаштована покрівля не буде схильна ні до протікання, ні до втрати своєї функціональності.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера