Супердифузійні мембрани

Каталог товарів

Супердифузійні мембрани – це один з найбільш інноваційних будівельних матеріалів, використання якого актуально з метою захисту утеплювача від вологи, що надходить з навколишнього середовища. Також супердифузійна мембрана буде захищати від впливу вологи інші внутрішні елементи покрівельної конструкції. Надійна гідроізоляція покрівлі буде дуже до речі в найнесподіваніших і форс-мажорних обставин, тому не можна недооцінювати її важливість.

Супердифузійні мембраниОдним з підвидів покрівельних плівок є і супердифузійні мембрани. Київ пропонує дану категорію покрівельних плівок в широкому асортименті. Можна підібрати матеріал з бажаними параметрами. Щоб надійно захистити теплоізоляційний шар покрівлі, можна використовувати спеціальні мембрани з дифузійними властивостями.

Що являють собою супердифузійні мембрани

Такий матеріал складається з декількох шарів – від 2 до 4 шарів. Основою виступає нетканий полотно. Щоб пара не могла проникнути в стратегічно важливий шар утеплювача застосовується подібний матеріал. Також він забезпечить належний захист від вітру. Підсумком застосування матеріалу стане довга і надійна служба всіх шарів покрівельного пирога, а саме теплоізоляційного шару. Тепло буде надійно зберігатися всередині приміщення і тим самим знижуючи витрати на обігрів будівлі.

Тільки грамотне складання покрівельного пирога зможе стати запорукою правильної і тривалої експлуатації покрівлі. Для цього Ви повинні самі подбати про покупку всіх необхідних матеріалів і комплектуючих і ретельно підбирати будівельну бригаду.

Переваги застосування

За допомогою мембрани можна уникнути використання інших видів покрівельних плівок – гідро- і Ветробарьер.

Супердифузійні мембраниПорядок укладання матеріалу передбачає можливість його перебування поверх шару теплоізоляції, настилу, дощок або фанери, саме таким чином теплоізоляційне простір зростає і поліпшуються його властивості.

Особливо актуальним стане застосування мембран в тих випадках, коли є необхідність продовжити термін служби дерев’яних елементів будови і зберегти шар теплоізоляції.

Доцільність використання таких плівок пов’язано з тим, що при однаковій кількості дерева в кроквяної системі за рахунок мембран можна збільшити шар утеплювача і прискорити процес монтажу.

Види мембран

Мембрани з дифузійними властивостями можуть бути одношаровими і багатошаровими – трьох- і чотиришарові. Одношарові в рази краще багатошарових – врахуйте це при виборі та купівлі.

Як монтуються такі плівки

При облаштуванні покрівель шар мембран лягає поверх теплоізоляційного. Для цього використовуються спеціальні скоби. Рекомендується укладати їх таким чином, щоб написи були зовні. Нахлест не повинен бути меншим, ніж рекомендований за допомогою пунктирною лінії на матеріалі. Застосовується матеріал з самими різними покрівельними матеріалами, адже завдання щодо збереження шару утеплювача варто в будь-якому випадку.

Можливе застосування таких плівок навіть на дахах з найменшим кутом нахилу. Вимог виконати установку в певних умовах немає – для мембран допускається установка навіть в екстремальних умовах. Щоб закріпити краю використовуваного паробарьерние матеріалу варто запастися монтажною стрічкою.

Купити супердифузійні мембрани в Києві

Перш, ніж купити супердифузійні мембрани, потрібно розуміти їх відмінності – різні види мають різні параметри паропроникності, тобто потрібно враховувати ту кількість вологи, яке вона здатна пропустити за добу.