Карнизна планка

відгуків: 1

Карнизна планка – один з найважливіших покрівельних елементів, який виконаний в довгастої форми. Виготовляється карнизна планка по аналогії з покрівельними матеріалами – такі ж технології і сировину при цьому застосовуються. Її установка необхідна для того, щоб ймовірність проникнення сміття або опадів під лобові дошки карниза була повністю виключена. Додатковою функцією даного доборного елемента покрівлі є напрямок безпосереднього потоку води з поверхні даху в водостічний жолоб.

Карнизна планка

Купити карнизну планку в Києві

Перш, ніж почати укладання безпосередньо покрівельного покриття, потрібно купити карнизну планку і встановити її на обрешітку.

Використання аксесуара призводить до збереження всієї покрівельної конструкції, її захист від попадання дощу або снігу виконується на вищому рівні.

Виготовлення добірних елементом, а саме планки карнизної, відбувається із застосуванням аналогічного алгоритму виробничого процесу, як і металочерепиці. Для впевненості в надійності планок, потрібно щоб її характеристики не поступалися характеристикам покрівельного матеріалу.

Подбавши про придбання металочерепиці, не забувайте, що необхідно додатково придбати ряд необхідних планок для покрівлі.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера