Гідробар’єр

Гідробар’єр – надійний і перевірений матеріал, що виконує гідроізоляційну функцію. Належить він до покрівельних плівок, без яких на сьогоднішній день не проходить жодне покрівельне будівництво. Гідробар’єр використовується незалежно від того, якого типу дахове покриття ви застосовуєте для свого даху. Це може бути і класична сучасна металочерепиця, і оригінальна бітумна черепиця, і простий покрівельний профнастил та сама ексклюзивна керамічна черепиця. Щоб сильні пориви вітру не задував краплі води під покрівлю, необхідно використовувати підпокрівельну плівку. Широкий вибір гідроізоляційних покрівельних плівок представлений на ринку, а компанією «Сітібуд» також запропоновані найбільш привабливі ціни.

Як забезпечується гідроізоляція покрівлі

Крім небезпеки попадання вологи під покрівельне простір, також є ймовірність виникнення конденсату під впливом перепадів температурного режиму. Плівка з гідроізоляційними властивостями запобіжить подібний процес і дозволить зберегти в підпокрівельному просторі бажаний мікроклімат, що сприяє вашому комфортному перебуванню всередині будівлі.

Коли відбувається монтаж покрівлі, гідробар’єр укладається поверх теплоізоляційного матеріалу. По низу буде йти шар паробарьера, завдання якого – зробити так, щоб не просочувалася волога з внутрішніх приміщень.

Щоб розуміти, на скільки важливо використовувати гідроізоляцію для облаштування покрівлі, досить оцінити масштаб негативних наслідків від впливу вологи на всі матеріали, що застосовуються в ході монтажу даху. Небезпека проникнення вологи всередину будь-якої будівлі не можна недооцінювати. Цей може привести до серйозних пошкоджень і відповідним витратам на відновлення вихідних даних конструкції.

Передбачити всі негативні наслідки від впливу зовнішніх факторів слід завчасно. Доведеться також розраховувати на певну суму витрат на придбання всіх важливих покрівельних комплектуючих, до яких в тому числі відноситься і гідроізоляційна плівка.

Навіщо потрібна гідроізоляційна плівка

Використання гідроізоляційних плівок, які частіше називають гидробарьер, дозволяє захистити покрівлю будівлі від негативних впливів зовнішнього середовища та інших факторів. Вуличний пил, дрібне сміття, опади і тала вода – ось перелік тих факторів, які роблять не найкраще впливу на функціональність даху і її параметри.

Поцікавтеся у нас – гідробар’єрна продукція якого виробника відрізняється найкращими якісними показниками. Ми поставляємо тільки кращу будівельну продукцію і впевнені, що, купуючи у нас покрівельні покриття і аксесуари ви робите правильний вибір і зовсім скоро зможете насолоджуватися надійністю і естетичністю покрівлі.

Які якості повинен мати гідроізоляційний матеріал

  • Вологонепроникність.
  • Механічна стійкість.
  • Еластичність.
  • Теплостійкість.

Виконуючи всі заходи щодо забезпечення водонепроникності покрівельного пирога, ви зможете продовжити термін служби конструкції і всіх її складових. В майбутньому ході експлуатації можна буде уникнути не найприємніших наслідків недоробок, наприклад, руйнування окремих складових конструкції, необхідність в проведенні ремонтних робіт і додаткових витрат. Дивіться на крок вперед і виконуйте всі необхідні дії для того, щоб покрівля могла вважатися еталоном якості і надійності.