Евроштакетнік

Евроштакетнік – нове слово в світі облаштування сучасних, простих і доступних огороджувальних конструкцій. Будучи абсолютно новим продуктом, який тільки почав завойовувати увагу серед покупців, евроштакетнік може стати ідеальною заміною іншим, більш поширеним матеріалами для будівництва парканів – класичного металопрофілю. Тепер для тих, хто запланував захистити свій будинок або дачу від сторонніх поглядів, вибір матеріалів став ще ширше – купити евроштакетнік можна у «Сітібуд». Також тут представлені різні покрівельні матеріали для надійного захисту будинку і надання йому завершеного зовнішнього вигляду.

Що являє собою евроштакетнік

ЕвроштакетнікМеталевий паркан – це практичний матеріал з чудовими естетичними даними. Його застосування дозволяє уникнути ефекту замкнутого простору і в той же час виконується важлива функція – протистояння вітровим навантаженням. Також, на відміну від стандартного профнастилу, цей матеріал відмінно пропускає сонячні промені і тим самим забезпечує високий рівень освітлення території поблизу конструкції.

Для виробництва матеріалу застосовується екологічне сировину – це і сама міцна сталева основа, і поліпшені шари захисту, а також декоративні покриття. Крім того, що евроштакетнік відрізняється простотою дизайну, він ще і може проводиться з різними габаритними розмірами для вашої зручності.

Де застосовується евроштакетнік

Сфера застосування матеріалу дуже широка в основному через те, що він може мати різну висоту, тобто у вас є можливість замовити паркан в необхідних габаритах і тим самим спростити майбутній монтажний процес. Знайти вдале застосування такого матеріалу не складно – з його допомогою можна:

 • Облаштувати сучасний паркан на своїй заміській ділянці.
 • Забезпечити естетичний зовнішній вигляд огорож газонів, майданчиків для відпочинку, клумб і квітників.
 • Доповнити декоративне оформлення свого маєтку – котеджу, кафе, літнього майданчика ресторану.
 • Облаштувати ворота і хвіртку, а значить і забезпечити гідне благоустрій двору або місця відпочинку.
 • Розділити територію на зони.

Переваги матеріалу

Перше враження від забору з паркану – це імітація сільського традиційного огорожі з дерева. Виглядає така конструкція в нинішніх умовах дуже цікаво і привертає увагу. Купити евроштакетнік варто з багатьох причин:

 • Він довговічний, а значить на найближчі 20-30 років ви можете забути про своє паркані.
 • Виконати монтаж такого матеріалу не складе труднощів, а за часом виконання монтажних робіт – це один з найбільш простих і легких матеріалів для будівельників.
 • Зовнішній вигляд вашого огорожі буде сучасним і виразним.
 • Стійкість матеріалу до втрати кольору під впливом сонячних променів і мінімальна схильність до впливу опадів дозволить бути впевненим у довговічності та надійності конструкції.
 • Компактні розміри спрощують процес транспортування.
 • Відмінна циркуляція повітря і відсутність перешкоди для сонячних променів.

Варто відзначити і той факт, що наявність якісного полімерного покриття робить огорожу максимально стійким до втрати своїх естетичних характеристик. Якщо порівнювати металевий паркан з дерев’яним парканом, то одним з найбільш його явних переваг є відсутність необхідності регулярної підфарбовування.

Купити евроштакетнік в Києві

Купити металевий паркан для облаштування довговічного забору можна в різних відтінках, але найпопулярніший – це зелений. Легкість монтажу та догляду, а також здатність ідеально вписуватися в будь-який дизайн робить матеріал дуже привабливим для покупців.