Металочерепиця Омега

відгуків: 1
Технічні характеристики:
ДовжинапІд ваші розміри
Ширина1210/1150 мм
Цинк100 – 275 грамм/м.кв.
КолірМатовий, глянцевий
Товщина0,4/0,45/0,5 мм
Вага4,5 кг
Термін доставки1-2 дні
Глянцеві кольори
Металочерепиця Омега
Металочерепиця Омега
Металочерепиця Омега
Металочерепиця Омега
Металочерепиця Омега
Металочерепиця Омега
Металочерепиця Омега
Металочерепиця Омега
Матові кольори
Металочерепиця Омега
Металочерепиця Омега
Металочерепиця Омега
Металочерепиця Омега
Металочерепиця Омега
Металочерепиця Омега
Металочерепиця Омега
Металочерепиця Омега

Площа * м2

-+
Купити

Ви перебуваєте в пошуку якісних покрівельних матеріалів? В інтернет-магазині Citybud точно знайдуться варіанти покриттів, які задовольнять ваші вимогам за технічними характеристиками та ціною. Одним з таких матеріалів може стати новинка на ринку покрівельних покриттів — металочерепиця «Омега». Унікальний геометричний малюнок, першокласна якість сировини, багата палітра відтінків – в даній продукції ідеально все. Ця металочерепиця стала альтернативою класичним типам покриттів для покрівлі. Вона характеризується універсальністю, міцністю і жорсткістю, естетичністю і довговічністю. Далі ви можете ознайомитися з ключовими перевагами продукції, які є основними причинами купити металочерепицю «Омега» для будівельних робіт.

Переваги покриття

Для виготовлення листового матеріалу використовується сировина німецького, словацького, українського, італійського та китайського виробництва. Сучасне автоматизоване обладнання, якісна сталь і перевірені роками технології дозволяють створювати щільні, надійні конструкції ідеальних форм і бездоганної якості. Основні причини віддати свою перевагу цьому матеріалу і замовити металочерепицю “Омега”:

 • виразність форм. Унікальна геометрія дозволяє втілювати ексклюзивні дизайнерські рішення і оригінальні ідеї;
 • ідеальна стійкість до зовнішнього середовища, різних температурних показників, вологи і механічних пошкоджень. Протягом тривалого терміну служби дах зберігає свої технічні характеристики і естетичність, насиченість кольору і первісний зовнішній вигляд;
 • простота монтажу. З такими видами покриттів легко і зручно працювати. Для монтажу необхідний мінімальний набір інструментів і болти різного діаметру. Звести покрівлю можна власними силами або скористатися послугами професійних майстрів;
 • тривалий експлуатаційний ресурс. Протягом великого терміну служби покриття будуть радувати своїм виглядом, виключаючи необхідність в ремонтних роботах;
 • багата палітра фарб. Металева черепиця «Омега» представлена колекцією відтінків, серед яких можна підібрати рішення для різних архітектурних ідей.

Незважаючи на широкий перелік переваг, продукція від українського виробника реалізується за привабливою ціною. Якість і невисока собівартість виробів досягаються за рахунок використання високопродуктивного обладнання та застосування сучасних технологій.

Для монтажу покрівельного покриття можна підібрати полотна необхідних розмірів. Листи представлені в двох текстурних рішеннях: з матовою і глянцевою поверхнею. Всі вироби оброблені спеціальними складами для захисту лакофарбового шару і збереження насиченості кольору.

Citybud: широкий асортимент товарів і комфортні умови співпраці

Якщо вам необхідно придбати металочерепицю «Омега» в Києві чи інших регіонах країни, скористайтеся послугами нашої компанії. Ми пропонуємо якісну продукцію від провідних вітчизняних та зарубіжних брендів для зведення покрівельних конструкцій і різних будівельних робіт. Для наших клієнтів діють:

 • оперативна доставка;
 • різні способи оплати (готівковий розрахунок, банківський переказ);
 • мінімальний розмір передоплати;
 • консультація менеджерів;
 • послуги замірника;
 • постійне поповнення асортименту;
 • гарантія на всі види товарів.

Звертайтеся! Ви неодмінно залишитеся задоволені першокласним рівнем обслуговування, якістю реалізованої продукції і повернетеся до нас за новими матеріалами та інструментами для дому або своїх наступних проектів.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

 • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
 • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
 • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
 • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера
Металочерепиця ОмегаМеталочерепиця ОмегаМеталочерепиця ОмегаМеталочерепиця ОмегаМеталочерепиця ОмегаМеталочерепиця ОмегаМеталочерепиця ОмегаМеталочерепиця ОмегаМеталочерепиця ОмегаМеталочерепиця ОмегаМеталочерепиця ОмегаМеталочерепиця ОмегаМеталочерепиця ОмегаМеталочерепиця ОмегаМеталочерепиця ОмегаМеталочерепиця ОмегаМеталочерепиця ОмегаМеталочерепиця ОмегаМеталочерепиця ОмегаМеталочерепиця ОмегаМеталочерепиця ОмегаМеталочерепиця ОмегаМеталочерепиця ОмегаМеталочерепиця ОмегаМеталочерепиця ОмегаМеталочерепиця ОмегаМеталочерепиця ОмегаМеталочерепиця Омега