Глянцева металочерепиця

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Цинк100 — 275 грамм/м.кв.
Колірглянцевий
Товщина0,4/0,45/0,5 мм
Вага4,0-4,5 кг
Термін доставки1-2 дні
Довжинапо вашим розмірам
Шириназалежить від форми
Глянцеві кольори
Глянцева металочерепиця
Глянцева металочерепиця
Глянцева металочерепиця
Глянцева металочерепиця
Глянцева металочерепиця
Глянцева металочерепиця
Глянцева металочерепиця
Глянцева металочерепиця
Виробник

Площа * м2

-+
Купити

Глянцева металочерепиця – будь-який колір і форма

Глянцевий металочерепиця відрізняється тривалою експлуатацією, хорошими показниками служби, а також привабливим виглядом гладенькою поверхні даху. Поліестер РЕ, яким покрита в подібному покритті поверхню листів, відрізняється хорошою витривалістю по відношенню до впливу сонця і значно знижує ризик вигоряння або появи плям.

Що потрібно знати про глянсову металочерепиці?

Металева черепиця вже багато років є одноосібним лідером продажів і навіть поява нових покриттів практично ніяк не впливає на її популярність. Купити глянсову металочерепицю в Києві ви можете у будь-якій компанії, яка займається продажем покрівельних та будівельних товарів.

Зокрема, компанія «Сітібуд» пропонує вашій увазі продукцію таких іменитих заводів, як Арселор, Рууккі, є у нас і багато гідної за якістю продукції українських компаній. Сьогодні вони змогли створювати конкуренцію іменитим європейським аналогам продукції. А завдяки тому, що ціна на глянсову металочерепицю українських заводів нижче, ніж європейських, цей товар дуже часто вибирають домовласники для своїх дахів.

Плюси глянсовою металочерепиці

Завдяки тому, що сталевий лист покритий фінішним шаром полімеру даного виду, він стає:

  • Зносостійким.
  • Стійким до впливу опадів.
  • Чи не схильним до появи корозії і іржі.
  • Захищеним від поривів вітру і механічних впливів.

Ціна на глянсову металочерепицю в Києві визначається не тільки цим параметром, але товщиною і складом сталевого підстави, захисту цинковим шаром і наявністю гарантійних документів. Ще впливати на зростання цінника може наявність маркування, яка зазвичай розташована на невидимій стороні листів і допомагає визначити реальні технічні параметри виробу.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера
Глянцева металочерепицяГлянцева металочерепицяГлянцева металочерепицяГлянцева металочерепицяГлянцева металочерепицяГлянцева металочерепицяГлянцева металочерепицяГлянцева металочерепицяГлянцева металочерепицяГлянцева металочерепицяГлянцева металочерепицяГлянцева металочерепицяГлянцева металочерепицяГлянцева металочерепицяГлянцева металочерепицяГлянцева металочерепицяГлянцева металочерепицяГлянцева металочерепицяГлянцева металочерепицяГлянцева металочерепицяГлянцева металочерепицяГлянцева металочерепицяГлянцева металочерепицяГлянцева металочерепицяГлянцева металочерепицяГлянцева металочерепицяГлянцева металочерепицяГлянцева металочерепиця