Металочерепиця Бельгія

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Довжинапід ваші розміри
Ширина1100/1190 мм
Цинк225 грамм/м.кв.
КолірМатовий, глянцевий
Товщина0,4-0,5 мм
Вага4,3 кг
Термін доставки1-2 дні
Глянцеві кольори
Металочерепиця Бельгія
Металочерепиця Бельгія
Металочерепиця Бельгія
Металочерепиця Бельгія
Металочерепиця Бельгія
Металочерепиця Бельгія
Металочерепиця Бельгія
Металочерепиця Бельгія
Матові кольори
Металочерепиця Бельгія
Металочерепиця Бельгія
Металочерепиця Бельгія
Металочерепиця Бельгія
Металочерепиця Бельгія
Металочерепиця Бельгія
Металочерепиця Бельгія
Металочерепиця Бельгія

Площа * м2

-+
Купити

Металочерепиця «Бельгія» – надійна й міцна покрівля для будинку

Вибір матеріалу для облаштування покрівлі – досить відповідальний та кропіткий процес. Більшість власників будівель прагнуть створити міцний і довговічний дах, який не довелось би ремонтувати чи повністю міняти через кілька років. Металева черепиця заслужено посідає одне з перших місць за популярністю серед покрівельних  матеріалів. З її допомогою можна зробити якісне покриття навіть складного за конструкцією даху. Якщо ж мова йде про виробника, то слід звернути увагу на бельгійську металочерепицю (бляходахівку).

Особливості та переваги

Металочерепиця «Бельгія»  виробляється зі сталевих листів ArcelorMittal. Вона має глянсову або матову поверхню. Вага черепиці на один квадратний метр складає всього 4,3 кг, а товщина листа від 0,4до 0,5 мм. Тиск на несучі опори й фундамент мінімальний, що дозволяє уникнути витрат на додаткове укріплення конструкції.

Серед переваг:

 1. Висока якість. Виготовляється із сировини виробництва ArcelorMittal. Вона відповідає суворим стандартам якості, міцна й надійна.
 2. Широкий вибір відтінків. Гама представлена 8-ма популярними кольорами. Поверхня може бути глянсовою або матовою.
 3. Надійне. Оброблення ґрунтовкою та щільним полімерним складом забезпечує захист стальної основи від механічних пошкоджень, вологи, ультрафіолетових променів.
 4. Довговічність. Металочерепиця Бельгія не втрачає колір з часом, не деформується. Вона довгі роки зберігає свій первісний вигляд без втрати характеристик.
 5. Простота монтажу. Для встановлення не потрібне вантажне обладнання. Листи кріпляться за допомогою спеціальних метизів до обрешітки.

Виготовлення здійснюється на сучасному обладнанні в облаштованих цехах. Глянсова поверхня красиво блищить у променях сонця, матова додає будинку нотки шляхетності та вишуканості. Вона підходить для облаштування даху будь-якого об’єкту – від приватних невеликих будинків до великих громадських будівель. Ціна металочерепиці «Бельгія» залежить від довжини листа, типу покриття, товщини сталевої основи.

Бельгійська металочерепиця – міцне й надійне покриття від «Сітібуд»

Вам потрібен якісний матеріал для облаштування покрівлі? його пошук може забрати чимало дорогоцінного часу. Компанія «Сітібуд» пропонує якісні будівельні матеріали провідних європейських та вітчизняних виробників. На сайті ви знайдете листи різних відтінків та виду профілю. Бельгійська черепиця представлена в популярних кольорах і розмірах. Під час оформлення замовлення необхідно вказати таку інформацію:

 • характеристики (вид профілю, колір, розмір фрагменту);
 • необхідні комплектуючі;
 • спосіб відправки;
 • контактні дані.

Ми пропонуємо купити металочерепицю «Бельгія» у будь-якій кількості. Якщо самостійно провести розрахунки вам не вдається, ми допоможемо з рішенням цього завдання. Спеціаліст виїжджає на об’єкт, проводить заміри. Після цього розраховує кількість матеріалів із врахуванням складності покрівлі й вашого бюджету. Ціни на металеву черепицю «Бельгія» на сайті актуальні, вказані з ПДВ. Для отримання консультації зв’яжіться з менеджером.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

 • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
 • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
 • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
 • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера
Металочерепиця БельгіяМеталочерепиця БельгіяМеталочерепиця БельгіяМеталочерепиця БельгіяМеталочерепиця БельгіяМеталочерепиця БельгіяМеталочерепиця БельгіяМеталочерепиця БельгіяМеталочерепиця БельгіяМеталочерепиця БельгіяМеталочерепиця БельгіяМеталочерепиця БельгіяМеталочерепиця БельгіяМеталочерепиця БельгіяМеталочерепиця БельгіяМеталочерепиця БельгіяМеталочерепиця БельгіяМеталочерепиця БельгіяМеталочерепиця БельгіяМеталочерепиця БельгіяМеталочерепиця БельгіяМеталочерепиця БельгіяМеталочерепиця БельгіяМеталочерепиця БельгіяМеталочерепиця БельгіяМеталочерепиця БельгіяМеталочерепиця БельгіяМеталочерепиця Бельгія
 • Отзыв

  Я доволен металлочерепицей, спасибо что убедили меня брать мат,жене очень нравится…