Металочерепиця Монтеррей

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Глянцеві кольори
Металочерепиця Монтеррей
Металочерепиця Монтеррей
Металочерепиця Монтеррей
Металочерепиця Монтеррей
Металочерепиця Монтеррей
Металочерепиця Монтеррей
Металочерепиця Монтеррей
Металочерепиця Монтеррей
Матові кольори
Металочерепиця Монтеррей
Металочерепиця Монтеррей
Металочерепиця Монтеррей
Металочерепиця Монтеррей
Металочерепиця Монтеррей
Металочерепиця Монтеррей
Металочерепиця Монтеррей
Металочерепиця Монтеррей

Площа * м2

-+
Купити

Металочерепиця “Монтеррей” завдяки своїм характеристикам-один з найбільш популярних покрівельних матеріалів. Цінова доступність, функціональність і відмінний зовнішній вигляд – все це відноситься до покрівельного профілю з даною назвою від фінської компанії Ruukki. Ми пропонуємо широкий вибір будматеріалів від найвідоміших виробників. Основними перевагами продукції є надійність, довговічність, безпека і естетика.

Конструкція листа

Черепиця “Монтеррей” відноситься до класичної покрівлі. Лист має товщину в 0,4-0,6 мм, середню висоту хвилі – в 25 мм. його параметри дозволяють робити мінімальний нахлест при монтажі. Основний складовий матеріал виробу — сталь, яка захищена з двох сторін. До покриттів відносяться шари з:

 • цинку або алюмоцинка для захисту від корозії;
 • грунтовки матеріалу;
 • полімеру (з лицьового боку);
 • лаку для захисту від підвищеної вологості.

Нанесення шару грунтовки необхідно для того, щоб фарба на металі трималася міцніше. Полімерні матеріали захищають виріб від несприятливих атмосферних умов, механічних пошкоджень, підвищуючи довговічність листа. Причому вони можуть бути представлені одним з п’яти видів: пластизолом, пуралом, ПВДФ, поліестером і його матовою різновидом. Поверхня з будь-якого покриття надає естетику металочерепиці “Монтеррей”.

Даний вид покрівлі, крім ширини і довжини, має такі параметри, як крок хвилі (350-400 мм) і висота профілю (39-46 мм). Існує три варіанти будівельного матеріалу, відрізняються даними характеристиками, вони носять назви: черепиця «Монтеррей», «Максі» і «Супермонтеррей». Металевий профіль виготовляється на обладнанні, що забезпечує однакову товщину по всій довжині аркуша, що гарантує високу міцність покрівельної продукції.

Властивості та переваги

У металочерепиці є маса переваг, які дозволяють успішно використовувати її в різних кліматичних зонах:

 • стійкість кольору протягом усього терміну служби;
 • невелика вага і при цьому жорсткість;
 • стійкість до перепадів температур і механічних впливів;
 • можливість вибрати 1 з 5 варіантів покриття;
 • волого – і водостійкість;
 • простота ремонту;
 • універсальність;
 • незмінність властивостей і зовнішнього вигляду при ультрафіолетовому впливі.

Одними з важливих переваг черепиці вважається широкий вибір колірних відтінків, фактура, і рельєф, в точності повторює екстер’єр класичної керамічної черепиці.

Застосування і вибір

Металевий профіль «Монтеррей» широко застосовують для облаштування даху в заміських будинках, при відновленні історичних будівель. В реставрації використання черепиці виправдано тим, що це виріб повністю передає зовнішній вигляд дахів минулих століть або десятиліть. Грамотний монтаж з щільно прилеглими сталевими листами дозволить покрівлі прослужити надійно більше 50 років.

Металочерепиця “Монтеррей” кріпиться на обрешітку, приготовлену заздалегідь, болтами певного діаметру. Монтаж спрощується тим, що 1 кв. м матеріалу буде важити всього 4500 р. Для вибору металочерепиці та застосування її в певній кліматичній зоні можна виходити з характеристик покриття та товщини, мкм:

 • ПВДФ — 27, гладка текстура;
 • пластизол — 200, тиснена;
 • пурал — 50, гладка;
 • поліестер — 25, глянець;
 • матовий поліестер — 35.

Самою захищеною конструкцією буде дах з черепиці з покриттям пластизол, але він більш схильний до вигорання на яскравому сонці. Частим вибором в кліматичних умовах з різкими температурними перепадами стає виріб з покриттям з пурала. Купити металочерепицю “Монтеррей”, ціна якої буде залежати від типу профілю, відмінно поєднується з будь-якою обробкою стін. Її вигляд ні в чому не поступається традиційній натуральній черепиці, а в деяких характеристиках — навіть перевершує.

Ми поставляємо якісну продукцію своїм клієнтам в будь-яке місто України в призначені терміни. Компанія “СІТІБУД” надає безкоштовні послуги виміру і доставки. Ми також займаємося проектуванням і монтажем дахів будь-якої конфігурації. Звертайтеся до нас! У нас низькі ціни, висока якість і найширший вибір будматеріалів від відомих зарубіжних і вітчизняних виробників.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

 • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
 • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
 • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
 • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера
Металочерепиця МонтеррейМеталочерепиця МонтеррейМеталочерепиця МонтеррейМеталочерепиця МонтеррейМеталочерепиця МонтеррейМеталочерепиця МонтеррейМеталочерепиця МонтеррейМеталочерепиця МонтеррейМеталочерепиця МонтеррейМеталочерепиця МонтеррейМеталочерепиця МонтеррейМеталочерепиця МонтеррейМеталочерепиця МонтеррейМеталочерепиця МонтеррейМеталочерепиця МонтеррейМеталочерепиця МонтеррейМеталочерепиця МонтеррейМеталочерепиця МонтеррейМеталочерепиця МонтеррейМеталочерепиця МонтеррейМеталочерепиця МонтеррейМеталочерепиця МонтеррейМеталочерепиця МонтеррейМеталочерепиця МонтеррейМеталочерепиця МонтеррейМеталочерепиця МонтеррейМеталочерепиця МонтеррейМеталочерепиця Монтеррей
 • Отзыв

  Покупала темно красного цвета,спасибо,действительно очень красивая и прочная,единственно цена кусается,но за качество приходится платить