Натуральна черепиця Braas Topaz 13V

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Розмір загальний257 х 430 мм
Ширина робоча217 мм
Вага3,5 кг / 1 плитку
Кількість листів13,0 шт. в 1 м.кв.
Мінімальний ухилангоб, глазур
Гарантія30 років
Крок обрешітки320-360 мм
Рекомендований кут нахилу покрівлі10°

Натуральна черепиця Braas Topaz13V – покриття з низьким профілем, який може створити на будь-якому даху ефект однорідного покрівельного полотна. Це стосується будь-яких будівель – як ново побудованих, так і старих. Вільний хід замку передбачає рух плитки до 30 мм у вертикальному напрямку. На вибір покупця може бути представлена черепиця з такими типами покриттів – натуральне покриття, ангоб або глазур. Для одного квадратного метра даху необхідно планувати використання 13 плиток матеріалу.

Купити натуральну черепицю Braas Topaz13V

Для використання покриття рекомендований кут нахилу – 28 градусів. Що стосується розмірів плитки матеріалу, то довжина її становить 320-360 мм, а ширина близько 215 мм. Важить покриття в даній моделі всього 3,5 кг. Це досить невисокий показник для матеріалу з природної глини.

Сувора класична хвиля в поєднанні з низьким профілем створюють для будь-якої покрівлі вдалий малюнок і вид в цілому. Приємні відтінки і їх глибина додасть особливої вишуканості вашій даху. Що стосується рівня технічних параметрів, то для німецького бренду високу якість продукції є одним з пріоритетів в ході виготовлення широкого асортименту покрівельних матеріалів.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера