Натуральна черепиця Braas Rubin 13V

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Розмір загальний275 х 435 мм
Ширина робоча224 мм
Вага3,2 кг / 1 плитку
Кількість листів12,9 шт. в 1 м.кв.
Мінімальний ухилангоб, глазур, топ глазур
Гарантія30 років
Крок обрешітки330-360 мм
Рекомендований кут нахилу покрівлі10°

Натуральна черепиця Braas Rubin 13V – ще одна модель від виробника покрівельних матеріалів з великим досвідом і бездоганною репутацією – компанії Брас. Широкий спектр відтінків, в яких представлена дана модель черепиці, дозволяє реалізувати будь-які задуми в будівництві будинку. Навіть невеликий кут нахилу покрівлі не стане приводом для впливу поривчатого вітру або рясних опадів. Покрівля зможемо забезпечити належний захист і безпеку.

Профіль в даній моделі не високий, що робить загальний вигляд покрівлі більш стриманим і універсальним. Пазові замки, якими обладнана дана модель черепиці, забезпечує найвищу ступінь захисту від поривів вітру і дощів.

Купити натуральну черепицю Braas Rubin 13V

При розмірах однієї плитки в 370 мм (довжина) і 235 мм (ширина), необхідну кількість плиток на 1 метр квадратний становить 11-12 штук. Важить одна плитка такої черепиці всього 3,5 кг. Мінімальний кут нахилу, при якому використання матеріалу буде допустимим, це 16 градусів.

Черепиця може мати натуральний червоний відтінок або покриття АНГОБ. Кількість відтінків, доступних до вибору, досить велика, що робить вибір для покупців легким і вдалим.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера