Натуральна черепиця Braas Турмалін

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Розмір загальний280 х 475 мм
Ширина робоча238 мм
Вага4,4 кг / 1 плитку
Кількість листів11,1 шт. в 1 м.кв.
Мінімальний ухилангоб, глазур
Гарантія30 років
Крок обрешітки355-380 мм
Рекомендований кут нахилу покрівлі10-90°

Натуральна черепиця Braas Turmalin – поєднання простоти дизайну і високих якісних показників, які зазвичай має продукція компанії Брас. Нетрадиційними зовнішніми даними і своїм мінімалістичним дизайном черепиця колекції Турмалин підкорила багатьох будівельників і домовласників. Монохромні відтінки покриття ідеально поєднуються з її елегантною фактурою і в підсумку створюють неперевершену картину.

Для створення унікального і сучасного дизайну покрівлі з непомітними відтінками найбільш оптимальним варіантом покриття може стати керамічна черепиця Браас Турмалін.

Купити натуральну черепицю Braas Turmalin

Покриття представлено в приємних відтінках – мідний, світло-сірий, антрацит, каштан, чорний і сірий. Покриття може бути глазурованою або ангобірованний.

Технічні дані матеріалу говорять про те, що при розмірах 280 на 475 мм матеріал повинен бути придбаний в розрахунку 12 штук на один квадратний метр. Оптимальним буде крок обрешітки 355-380 мм, а гарантійний термін від виробника діє протягом 30 років. Для монтажу покриття з такими параметрами слід залучити монтажників з досвідом і високим рівнем професіоналізму.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері. Подача авто
  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 м - от 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера