Натуральна черепиця Braas Смарагд

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Розмір загальний433 х 475 мм
Ширина робоча224 мм
Вага3,7 кг / 1 плитку
Кількість листів12,5 шт. в 1 м.кв.
Мінімальний ухилангоб, глазур
Гарантія30 років
Крок обрешітки165-185 мм
Рекомендований кут нахилу покрівлі16°

Натуральна черепиця Braas Izumrud – один з найбільш унікальних варіантів форми керамічної черепиці від відомого німецького бренду. Унікальність форми полягає в тому, що плитка виконана в ромбоподібному варіанті. Відрізняючись незвичайною формою, покриття гарантує покрівлі незвичайний зовнішній вигляд. Плитка має гладку ідеальну поверхню, яка може бути покрита матовим ангобом або глазур’ю.

Пресована натуральна черепиця стане не просто прикрасою вашого будинку, але і найнадійнішим захистом його від впливу зовнішніх факторів. Стандартний нахил покрівлі 16 градусів є рекомендованим будівельниками і виробником для монтажу покриття даної колекції.

Купити натуральну черепицю Braas Izumrud

При розмірах 433 мм по ширині і 475 мм по висоті, для укладання матеріалу буде потрібно лати з кроком 165-185 мм. Не варто використовувати матеріал при куті нахилу ската покрівлі менше 16 градусів. В одній плитці 3,5 кг ваги, а для покриття одного квадратного метра даху необхідно взяти 12,5 плиток черепиці. Досить тривалий термін експлуатації, який обіцяє виробник, на практиці може бути набагато довший. Керамічна черепиця Браас Смарагд – це сучасний матеріал з самим вишуканому дизайном форми.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера