Натуральна черепиця Аляска

Каталог товарів

Натуральна черепиця Аляска – це український продукт для покрівлі, який випускає однойменний завод в місті Миколаєві. Працює компанія вже більше десяти років, а для виробничого процесу використовує тільки краще італійське обладнання, що відповідають всім вимогам і стандартна європейських норм. Купити натуральну черепицю Аляска пропонує і компанія «Сітібуд», яка спеціалізується на продажу найрізноманітніших, але виключно якісних матеріалів і комплектуючих для дахів. Продукція, що випускається заводом продукція піддається перевірці з боку європейських фахівців, які ретельно стежать за якістю матеріалу. Тому не варто сумніватися в даному покритті і нехай вас не бентежить значно доступніша вартість, ніж на керамічні аналоги європейського виробництва.

alyaska

З чого виготовляється натуральна черепиця Аляска

Для отримання матеріалу застосовують виключно чисті і екологічні складові:

 • цемент,
 • кварцевий пісок,
 • барвники, основу яких складає оксид заліза.

Підсумком застосування такого складу стає високоякісна і міцна продукція, яка позначена брендом Аляска. Наявність сертифікації всієї продукції заводу дозволяє упевнитися в черговий раз в тому, що вироблена в Україні покрівельна продукція може мати гідну якість і бути доступною для споживачів. Виробник готовий дати офіційну гарантію на 30 років експлуатації, але на практиці цей термін може збільшуватися в три рази.

У нас можна купити натуральну черепицю Аляска з такими типами покриття

В асортименті продукції заводу можна знайти різні варіанти покрівельного покриття, яке буде мати відмінності не тільки в технічній документації, але і в зовнішніх даних, зокрема в текстурі поверхневого кулі. Для продукції даного виробника характерно використання трьох варіацій покриттів:

 • Глянець
 • Мат
 • керамограніт

Характеристики матеріалу

Для матеріалу Аляска характерні ряд позитивних якостей, що дозволяють їй перебувати на одному з перших місць серед найпопулярніших варіантів керамічної черепиці на ринку. Серед характеристик матеріалу ми б хотіли наголосити на тому, що натуральна черепиця Аляска:

 • Екологічна, що доводить її складу у вигляді тільки природних матеріалів.
 • Проста в ремонті і монтажі. Звести покрівлю або провести невеликий ремонт можна в мінімальну кількість часу, а все завдяки тому, що розміри матеріалу можуть бути невеликими.
 • Довговічна. Реальний експлуатаційний термін з повною безпекою всіх властивостей і характеристики – близько 100 років.
 • Міцна і надійна. Допустима точкова навантаження на покрівлю становить 300 кг, а це означає, що навіть при залученні великої кількості будівельників, монтажний процес повністю безпечний і не загрожує безпеці покрівельного полотна.
 • Стійка до будь-яких умов, особливо таким агресивним впливам, як ураганний вітер, рясні опади з різним хімічним складом, снігові навантаження і полій в зимовий період.

На користь даного покриття говорять не тільки все її характеристики, але і ціна – вона набагато доступніше, ніж на аналоги більш відомих заводів Європи.