Натуральна черепиця Аляска Венеціанська

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Розмір загальний330 х 420 мм
Вага в упаковці3,8 кг
Кількість листів10 шт. в 1 м.кв.
Площа корисна300 мм / лист
Гарантія30 років
Висота75 мм
Крок обрешітки320-340
Рекомендований кут нахилу покрівлі22-60°

Натуральна черепиця Аляска Венеціанська – покриття, що поєднує в собі стиль середземноморської покрівлі і прийнятну вартість. Чим відрізняється ця модель керамічної черепиці, так це своєю високою хвилею з ефектом ажурности. Такий нестандартний дизайн плиток гарантує даху легку і повітряну фактуру, а якість покриття зможе забезпечити тривалу службу конструкції.

Великий рельєф, в якому реалізована колекція, також має здатність до гри сонячних променів на поверхні даху. Колірна гамма налічує не тільки природні кольори, а й більш вишукані рішення, що поєднують в собі відразу кілька відтінків з оригінальними переходами від одного до іншого.

Купити натуральну черепицю Аляска Венеціанська

Завод-виробник дає на Венеціанську черепицю гарантію на 30 років, а реальний термін служби матеріалу може спокійно досягати і 100 років. Також завод пропонує всі види добірних елементів. Які допоможуть швидко і грамотно облаштувати покрівлю з подібного покриття.

Вага однієї плитки черепиці становить 4,7 кг, а висота хвилі – 75 мм. Кількість плиток, необхідних на один метр квадратний, становить 10 штук, а рекомендований крок обрешітки – 320-370 мм.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера