Натуральна черепиця Tondach

Натуральная черепица Tondach – это продукция австрийского концерна, который славится своей качественной кровельной продукцией с широкой палитрой оттенков. Австрийская компания добывает материалы для изготовления продукции исключительно на своих карьерах, которые находятся вблизи производства.

tondach_logo

Як тільки натуральна черепиця Tondach з’явилася на українському ринку, вона відразу ж завоювала довіру і визнання серед наших споживачів. Вони змогли відзначити відповідність якості матеріалу всім принципам роботи, про які заявляє виробник:

  • Відмінна якість підтверджується не тільки наявністю необхідної сертифікаційної і гарантійної документації, а й багаторічними застосуванням продукції заводу. Підвищені заходи відповідальності за якість продукції дозволили компанії завоювати свою бездоганну репутацію.
  • Доступна вартість – це вигода кожного покупця, який бажає застосувати в облаштуванні покрівлі натуральний покрівельний матеріал європейської якості.
  • Впровадження інновацій в технологічний процес відбувається постійно, для чого працює ціла команда дослідників і технологічного складу компанії. Своєрідні пошуки ідеального складу керамічного покриття дозволяють удосконалювати матеріал з кожним роком все більше.

Купити керамічну черепицю Tondach в Києві

У Києві можна знайти привабливі цінові пропозиції на даний вид покрівельного покриття, особливо приємна ціна у компанії «Сітібуд». Ми впевнені, що матеріал не має слабких місць і з відповідальністю рекомендуємо купити черепицю Тондах. Кожен покупець має ряд вимог до покрівельного покриття і як раз покрівля Tondach може відповідати найвибагливішим запитам, адже вона:

  • Довговічна і міцна. З огляду на наскільки сильні властивості глини, зміцненої додатковими шарами, можна не сумніватися в тому терміні служби матеріалу, про який говорить виробник. Офіційна гарантія на 33 роки – досить значний термін для матеріалу, який цілком реально придбати за доступною ціною.
  • Різноманітна і красива. Наявність різних відтінків і покриттів дозволяє вибирати індивідуальне покриття з натуральної глини.
  • Економічна і проста в експлуатації. Монтажний процес не викликає складнощів у справжніх професіоналів-покрівельників, а безпосередній експлуатаційний процес не супроводжується постійними ремонтами і відповідними витратами.

Зупинившись в своєму виборі на покрівлі Тондах, ви робите надійні інвестиції у власний будинок. Ми пропонуємо купити натуральну черепицю Tondach і скористатися можливістю широкого вибору асортименту австрійської продукції, в тому числі і комплектуючих. Покрівля Тондах – це сучасний, надійний і презентабельний покрівельний матеріал. Витончена форма і фактура глиняних плиток на додаток до довговічною і надійної експлуатації стануть еталоном того, якою якістю повинен володіти покрівельний матеріал з природної сировини.