Натуральна черепиця Tondach Романська купити в Києві. Ціна на покрівлю з натуральної черепиці Tondach Романська | Citybud

Натуральна черепиця Tondach Романська

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Довжина465 мм
Ширина робоча280 мм
Вага3,65 кг / плитка
Вага в упаковці41,3 кг/м2
Кількість в упаковці11,8 - 12,3 шт в 1 м.кв.
Гарантія33 роки
Довжина покриття365-380 мм
Ширина покриття223 мм
Крок обрешітки380 мм
Мінімальний ухил покрівлі22°

Натуральна черепиця Tondach Романська – матеріал з формою хвилі великого формату, який виготовлений з натурального матеріалу – глини. Така форма профілю має деяку схожість з античним архітектурним стилем, що в свою чергу додає покрівельної конструкції елегантності і дорожнечі. Структура плитки передбачає наявність ефективних жолобків, які відводять воду під час дощу. Така функція робить можливим застосуванням матеріалу при мінімальному куті нахилу ската покрівлі – всього 12 градусів, і ви вже можете використовувати продукцію даної колекції.

Купити натуральну черепицю Tondach Романська

У колірній гамі, яка представлена виробником для даного виду продукції, покупець знайде варіант до душі. Варіантів на ваш вибір кілька – це натуральний відтінок покриття, покриття з поверхнею з агноба або глазур’ю «Амадеус». Рекомендація по кроку обрешітки – 380 мм. Витрата матеріалу на метр квадратний – близько 12 штук. Оптимальні технічні характеристики спрощують процес монтажу і процес експлуатації. Досконалість хвилі, в якій реалізована продукція колекції Романська, збагачує зовнішні дані будови.

Залишити відгук