Натуральна черепиця Tondach Самба

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Довжина467 мм
Ширина робоча278 мм
Вага3,7 кг / 1 плитку
Кількість листів11,7 шт. в 1 м.кв.
Гарантія33 роки
Довжина покриття345-395 мм
Ширина покриття220 мм
Крок обрешітки360-375 мм
Мінімальний ухил покрівлі22°

Натуральна черепиця Tondach Самба – покриття з обпаленої глини, яке реалізовано у великому форматі. Плитки мають великі габаритні розміри, що сприяє зменшенню кількості необхідного матеріалу і зниження трудовитрат монтажників. Популярність профілю, в якому реалізована продукція даної колекції, стала можливою завдяки м’яким лініям і приємній формі хвилі. Оскільки рекомендація щодо облаштування обрешітки полягає в тому, що її крок повинен відповідати відстаням від 360 до 375 мм, вдається також знизити витрати на придбання пиломатеріалів.

Купити натуральну черепицю Tondach Самба

керамічна черепиця Тондах колекції Самба має спеціальні жолоби, які призначені для ефективного водовідводу з поверхні даху. Рекомендованим кутом нахилу схилів даху є показник вище 12 градусів.

Невелика вага плитки покриття складає всього 3,7 кг, а на метр квадратний необхідно використовувати близько 11 плиток. У відтінках ваш вибір не буде обмежений, адже крім можливості купити покриття в натуральному відтінку без покриття, є ще агнобірованная черепиця і з глазур’ю Амадеус. У будь-якому випадку покрівля з покриття Самба від компанії Тондах виглядає багато і презентабельно.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера