Натуральна черепиця Tondach Твист

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Довжина500 мм
Ширина робоча300 мм
Вага3,6кг / 1 плитку
Кількість листів10,6 шт. в 1 м.кв.
Гарантія33 роки
Довжина покриття370-425 мм
Ширина покриття255 мм
Крок обрешітки370-425 мм
Мінімальний ухил покрівлі30°

Натуральна черепиця Tondach Твист – сучасне покрівельне покриття, призначення якого – не тільки будівництво покрівлі з нуля, але і реконструкція старих будівель. Розмір плиток покриття даної колекції збільшений, а це в свою чергу полегшує і прискорює процес монтажу. Швидка укладання плиток, а також раціональне і економне витрачання пиломатеріалів на облаштування обрешітки цінується не тільки монтажниками, але і домовласниками, яким доводиться вкладати чималі гроші в будівельний процес.

Купити натуральну черепицю Tondach Твист

Концерн «Tondach» впроваджує найсучасніші розробки в ході виробництва натуральної черепиці та в основному завдяки застосуванню сучасних технологій може гарантувати високий рівень матеріалів, що випускаються всіх колекцій.

З характеристик матеріалу, про які варто поговорити, найбільш важливі – це розміри плиток. Довжина плитки становить 500 мм, а ширина 300 мм, в такому розмірі кількість необхідного матеріалу зменшується. На один метр квадратний покрівлі необхідно укласти близько 9 -10 плиток. Виходячи їх невеликої ваги матеріалу (всього 3,6 кг в одній плитці), робота монтажників проходить швидко і без складнощів, які можуть виникати через особливості конкретного покрівельного покриття.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері. Подача авто
  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 м - от 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера