Натуральна черепиця Tondach Фальцева бобровка

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Довжина400 мм
Ширина робоча223 мм
Вага2,7 кг / 1 плитку
Вага в упаковці51,6-57,7 кг/м2
Кількість листів17,8/19,9 шт. в 1 м.кв.
Гарантія33 роки
Довжина покриття250-280 мм
Ширина покриття199 мм
Крок обрешітки310 мм
Мінімальний ухил покрівлі35°

Натуральна черепиця Tondach Фальцева Бобровка – модель керамічної черепиці під брендом Тондах – корпорації, яка славиться своїми покрівельними продуктами преміум-класу. Плитки такого матеріалу оснащені спеціальними замками, распложённимі з боків. Це дозволяє зробити монтажний процес набагато зручніше, а також витрачати на його здійснення в рази менше часу, саме завдяки технологічності розробленої системи кріплення. Матеріал набуває високий рівень надійності і в такому випадку може гарантуватися найтриваліша його експлуатація без будь-якого ремонту – навіть часткового.

Купити натуральну черепицю Tondach Фальцева Бобровка

Елегантність геометричної форми плитки марки Фальцева Бобровка може оцінити кожен домовласник, адже ціна на нього дійсно доступна. Щоб полегшити процес укладання і знизити витрати на закупівлю пиломатеріалів, матеріал оснащений бічними замками.

При вазі в 2,7 кг необхідно всього 18-19 плиток на один метр покрівлі. І це при розмірі однієї плитки – 400 мм по довжині і 223 мм по ширині. Також виробник попрацював над широким діапазоном колірних рішень, при бажанні замовника матеріал може мати натуральний відтінок або будь-який інший, але з агнобірованним покриттям.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера