Натуральна черепиця Tondach Фіделіо купити в Києві. Ціна на покрівлю з натуральної черепиці Tondach Фіделіо | Citybud

Натуральна черепиця Tondach Фіделіо

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Довжина455 мм
Ширина робоча270 мм
Вага4,2 кг / 1 плитку
Кількість листів11 шт. в 1 м.кв.
Гарантія33 роки
Довжина покриття395 мм
Ширина покриття230 мм
Крок обрешітки355 мм

Натуральна черепиця Tondach Фіделіо – одна з найбільш вдалих класичних варіацій керамічного покриття у виконанні самого надійного виробника натуральної черепиці. Особливостями матеріалу можна назвати:

  • наявність глибоких жолобів для відводу води. Так, це реальна можливість застосувати матеріал для облаштування будь-якої покрівлі з кутом нахилу від 20 градусів.
  • можливість вибрати покриття в одному з великого числа колірних рішень, тим самим забезпечивши своїй покрівлі класичний вигляд і вдале поєднання дизайну плиток і відтінку.

Купити натуральну черепицю Tondach Фіделіо

Важить одна плитка натуральної черепиця Тондах Фіделіо всього 4,2 кг. А значить монтажний процес не буде ускладнений. Рекомендується робити крок обрешітки з урахуванням таких показників – 355 мм. Кількість витрачається матеріалу складає в середньому 11 плиток на один метр квадратний покрівлі. Крім можливості придбати покриття у натуральному відтінку, виробник також пропонує вашій увазі ряд відтінків з агнобірованним типом поверхні.

У будь-якому випадку покриття даної колекції стане справжньою окрасою будівлі і буде протягом не одного десятиліття радувати домовласника своєю якістю і зовнішнім перевагою.

Залишити відгук