Натуральна черепиця Tondach Танго

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Довжина500 мм
Ширина робоча300 мм
Вага3,74 кг / 1 плитку
Вага в упаковці32,9 кг/м2
Кількість листів8,8 шт. в 1 м.кв.
Гарантія33 роки
Довжина покриття425 мм
Ширина покриття255 мм
Крок обрешітки370 мм
Мінімальний ухил покрівлі20°

Натуральна черепиця Tondach Танго – сучасний вид покрівельного покриття, яке виготовляється на найсучасніших заводах корпорації Тондах. Зовні таке покриття зможе забезпечити вашої даху середземноморський стиль оформлення. Незалежно від форми даху, яку необхідно облаштувати, черепиця Танго дозволяє вирішити будь-яке завдання і домогтися найкращих результатів експлуатації матеріалу. Плитка зроблена таким чином, що через спеціальні жолобки достатньої глибини в потрібний момент ефективно відводиться волога – наприклад, в дощовий період.

Купити натуральну черепицю Tondach Танго

Використання матеріалу можливо в тому випадку, якщо скати покрівлі мають кут нахилу не менше 12 градусів. Виконано плитки у великому форматі, доказом чого є служить їх розмір – довжина 500 мм і ширина 300 мм. Щоб забезпечити грамотний монтаж, потрібно забезпечити обрешітку з оптимальним кроком – 370 мм. П’ять основних відтінків, в яких можна придбати керамічну черепицю Танго від Tondach виконані з використанням ангобірованного покриття.

Незвичайний малюнок, який з’являється на покрівлі після укладання матеріалу, є не тільки відмінною рисою колекції, але і вдалим рішенням для відводу не бажає вологи.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера