Натуральна черепиця Tondach Празький Прейз купити в Києві. Ціна на покрівлю з натуральної черепиці Tondach Празький Прейз | Citybud

Натуральна черепиця Tondach Празький Прейз

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Довжина430 мм — монах, 400 мм — монашка
Ширина робоча240 мм — монах, 10,1 — 14,2 см — монашка
Вага в упаковці2,8 кг — монах, 1,7 кг — монашка
Гарантія33 роки
Довжина покриття350 мм
Ширина покриття240 мм – монах, 10,1 – 14,2 см – монашка
Мінімальний ухил покрівлі40°

Натуральна черепиця Tondach Празький Прейз – марка керамічної черепиці від відомого і надійного виробника. Вона представлена класичною формою середземноморської натуральної черепиці, яка відома під назвою «Монах Черниця». В такому форматі керамічна черепиця була дуже популярна і затребувана в Іспанії і Італії. Якщо використовується покриття даної колекції, дах будинку безперечно отримує зовнішнє перевагу над будь-який інший покрівлею з іншого, більш стандартного покриття.

Бездоганність архітектурного стилю, до якого прагнуть багато домовласників легко підкреслити за допомогою черепиці від Тондах – колекція Празький Прейз.

Купити натуральну черепицю Tondach Празький Прейз

Щоб провести монтаж такого матеріалу, знадобиться сприяння справжнього професіонала. Особливість плиток і їх види вимагають від монтажника знань і досвіду в поводженні і в процес їх укладання. Довжина плитки «Чернець» становить 430 мм, а її ширина – 240 м. Плитка «Черниця» має інші розміри – довжину в 350 мм, а ширину – 101 – 142 мм.

Вага плитки «Чернець» складе всього 2,8 кг, а плитки «Черниця» – 1,7 кг. Витрачається обидва варіанти плиток однаково -12 штук на метр квадратний.

Залишити відгук