Натуральна черепиця Creaton

creaton

Натуральна черепиця Creaton є одним з найбільш гідних варіантів покриття в сегменті керамічної покрівлі. Вона використовується для облаштування самих елітних і солідних будівель, в тому числі і заміських будинків, і маєтків. Натуральна покрівля Креатон – це німецька продукція, яка виготовлена згідно з усіма вимогами споживачів і монтажників. З’явившись вперше ще в античній Греції, керамічна покрівля придбала масу шанувальників, кількість яких не зменшується через такий великий проміжок часу.

В Україні серед усіх пропозицій на ринку компанія Сітібуд хотіла б виділити саме продукцію Креатон, адже на відміну від аналогів даний матеріал може прослужити майже 100 років, зберігши свої функції і властивості. Для того, щоб оцінити відповідність заявлених характеристик і можливостей матеріалу фактичним, досить купити натуральну черепицю Creaton і використовувати її в облаштування свого даху.

Виробництво черепиці Креатон

Покриття виготовляється із застосуванням глини, яку змішують з водою. Отримавши еластичне глиняне тісто можна приступати до процесу формування певної геометричної форми листа. Після придбання необхідної форми лист піддається обпеченю в спеціальній печі для придбання кам’яної міцності і водостійкості. Температура випалу становить 1000 градусів за Цельсієм, адже тільки при такому показнику можна отримати якісний і міцний матеріал. Після того, як керамічна покрівля проходить етап сушіння, вона може піддаватися нанесення додаткових складів. Як правило, продукція поставляється з одним з таких типів поверхні:

  • Ангобірованная – для того, щоб дах могла придбати різні відтінки, на глиняну поверхню листів наноситься кольорова паста з глини (ангоб), до якої додаються різноманітні оксиди металу. Текстура покриття може мати матовий або глянсовий ефект, і це залежить від використання в складі ангоба дрібних частинок зі скла. Результат такої інноваційної технології нанесення складу – це стійкість відтінку покрівлі, стійкість поверхні до появи моху і водонепроникність.
  • Глазурована – такий тип поверхні характеризується не тільки самим тривалим терміном можливої експлуатації, але і тим фактом, що покрівля зможе самоочищатися в дощову погоду. Для досягнення такого ефекту використовують спеціальну стеклоподобную глазур, яка надає листам слизькості.

Покрівельні матеріали Creaton – це еталонне німецька якість

Не дивно, що керамічна черепиця Creaton так популярна, і не тільки в нашій країні. Їй властиві безліч переваг, основні з яких – це:

  • Елегантність і ексклюзивність дизайну.
  • Стійкість і міцність.
  • Безпека і екологічність.
  • Стійкість до будь-яких впливів і довговічність.

Купити натуральну черепицю Creaton в Києві

Компанія «Сітібуд» пропонує саму прийнятну ціну на даний покрівельний матеріал, за допомогою якого можна реалізувати будь-які ідеї і на тривалі термін забути про свою даху.