Натуральна черепиця Creaton Eleganz

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Розмір загальний420 х 230 мм
Вага3,1 кг / 1 плитку
Вага в упаковці44,6 кг/м2
Кількість листів14,5 шт. в 1 м.кв.
Гарантія50 років
Мінімальний ухил покрівлі10°
Рекомендований кут нахилу покрівлі20-90°

Натуральна черепиця Creaton Eleganz – одна з колекцій відомого виробника, яка реалізована в стилі ретро. Загальний вигляд покрівлі, для облаштування якої використовувалося таке покриття, можна характеризувати, як гідний і скромний варіант. Виглядає плитка такої черепиці так, як ніби хвиля йде всередину плитки. Пропорційні лінії і середньої глибини хвиля роблять покриття стриманим і привабливим. Чіткі лінії, естетичні дані і різноманіття натуральних відтінків дозволять вибрати матеріал швидко і грамотно. Маючи всі необхідні параметри, щоб вважатися покриттям з високою функціональністю, керамічна черепиця Елеганз від компанії Креатон – один з доступних, але найдостойніших варіантів.

Купити натуральну черепицю Creaton Eleganz

Щоб завершити декор покрівельної конструкції, крім покриття вам необхідно буде придбати і аксесуари. Щоб будинок був захищений від проникнення вологи на сто відсотків необхідно забезпечити цілісне покриття покрівлі за допомогою надійного і міцного матеріалу.

Щоб зберегти початковий вигляд покрівлі, не потрібно ніяких додаткових маніпуляцій. Матеріал повністю сприяє тривалого збереження всіх естетичних даних.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера