Натуральна черепиця Creaton Biber Ambiente

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Ширина робоча180 мм
Вага1,7-1,9 кг / 1 плитку
Кількість листів36 шт. в 1 м.кв.
Гарантія50 років
Мінімальний ухил покрівлі10°
Рекомендований кут нахилу покрівлі16-90°

Варіанти форми:

Натуральна черепиця Creaton Ambiente – керамічне покриття, яке виконано в одній з найбільш затребуваних форм – бобровий хвіст. Близько 100 років покриття з такою формою користується таким же великим попитом в сфері облаштування покрівель. компанія Креатон подбала про те, щоб покупці могли мати широкі можливості вибору. Так продукція даної колекція представлена в самому широкому асортименті: це шість форм нарізки і кілька натуральних відтінків.

Оформлення покрівлі відповідно до своїх ідей можливо, адже покриття може мати абсолютно різний зріз і тим самим підкреслити той чи інший дизайн покрівлі та будинки в цілому. Слідуючи сучасним, найсвіжішим тенденціям, ви можете побудувати красиву і функціональну дах.

Купити натуральну черепицю Creaton Ambiente

Рекомендація по куту нахилу, як і для багатьох інших моделей, від 20 градусів і вище. У такому випадку вся функціональність покрівлі буде збережена по максимуму. Маючи вдосконалені замки, плитки черепиці даної колекції укладаються дуже швидко і ефективно. Ознайомившись з усіма форами зрізу на нашому сайті, ви зможете визначитися зі своїм вибором.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера