Натуральна черепиця Creaton Domino

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Розмір загальний 436 х 257 мм
Вага4,0 кг / 1 плитку
Вага в упаковці50,8 кг/м2
Кількість листів12,4 шт. в 1 м.кв.
Тип верхнього шаруангоб, глазур
Гарантія50 років
Мінімальний ухил покрівлі20°
Рекомендований кут нахилу покрівлі 22-90°

Натуральна черепиця Creaton Domino – покриття з найпростішим дизайном плиток. Прямолінійна і гладка поверхня плиток ідеально поєднується з тими відтінками, в яких представлена керамічна черепиця Креатон Доміно. Простий, але сучасний дизайн з ноткою мінімалізму створить необхідний образ вашої покрівлі. У поєднанні з ідеальною зовнішністю покрівельної конструкції її високі експлуатаційні параметри уможливлять тривалу службу. Для матеріалу характерні оптимальні технічні дані, функціональність і ефективність. З внутрішньої сторони плитки мають ребристу поверхню, це зроблено для поліпшення жорсткості покрівлі та її стійкості до навантажень.

Купити натуральну черепицю Creaton Domino

Серія натуральної черепиці Доміно створена компанією Креатон для людей з сучасними поглядами. Простота дизайну і висока функціональність – ось що цінує молоде покоління, до того ж продукція представлена в доступній ціновій категорії покрівельних покриттів.

Дотримуючись рекомендацію по мінімальному куту нахилу покрівлі не менше 10 градусів, можна спокійно приступати до її облаштування, використовуючи продукцію серії Domino.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері. Подача авто
  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 м - от 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера