Натуральна черепиця Creaton Balance

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Розмір загальний502 х323 мм
Ширина робоча274 мм
Вага4,4 кг / 1 плитку
Кількість листів8,4 шт. в 1 м.кв.
Гарантія50 років

Натуральна черепиця Creaton Balance – сучасне покриття з натурального матеріалу, яке реалізовано в найоригінальнішою дизайнерської формі плиток. Поєднавши в собі надійність і найвищий рівень якості, продукція колекції Баланс привертає домовласників своєю доступністю і естетичністю. Формат плиток реалізований у великому розмірі, при цьому зона перекриття охоплює 26 см. Покрівля великої площі може бути змонтована із застосуванням керамічної черепиця Баланс від Креатон в лічені робочі дні. Монтаж проходить швидко і у виконанні професіоналів проходить протягом короткого часу.

Купити натуральну черепицю Creaton Balance

Особливість продукції даної колекції в тому, що плитки мають спеціальні пази, які дозволяють ще надійніше з’єднати між собою численні плитки в одне єдине покриття Власне розроблена технологія пазів дозволила добитися найвищого ступеня прочностной і захисту покриття.

Поєднання ідеальних параметрів і прийнятна вартість матеріалу зробила матеріал успішним і затребуваним на ринку. Вашій увазі представлені безліч відтінків, тому особлива форма плиток може бути підкреслена максимально виразно.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера