Натуральна черепиця Creaton Bibershwanzziegel купити в Києві. Ціна на покрівлю з натуральної черепиці Creaton Bibershwanzziegel | Citybud

Натуральна черепиця Creaton Bibershwanzziegel

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Розмір загальний380 х 180 мм
Вага1,52 кг / 1 плитку
Вага в упаковці54,7 кг/м2
Кількість листів36 шт. в 1 м.кв.
Гарантія50 років
Мінімальний ухил покрівлі10°
Рекомендований кут нахилу покрівлі20-90°

Натуральна черепиця Creaton Bibershwanzziegel – один з найбільш популярних продуктів відомої компанії. Виконано покриття в класичному дизайні – бобровий хвіст. Елегантність покриття в поєднанні з його натуральними відтінками з різним типом поверхні дозволяють отримати в результаті будівництва сучасну покрівлю з класичним зовнішнім виглядом і бажаними технічними параметрами. На ваш вибір поверхню листів може бути, як глазурованої, так і з агнобом. Плитки мають гармонійну форму, особливо її виділяє круглий зріз. Рекомендації по куту нахилу покрівлі – не менше 20 градусів. Тільки в такому випадку ваш будинок може бути надійно захищений від будь-якої негоди.

Купити натуральну черепицю Creaton Bibershwanzziegel

У вашому розпорядженні широкий діапазон відтінків, в яких представлена дана колекція керамічної покрівлі. При підрахунку необхідної кількості, не забувайте, що для облаштування одного метра квадратного покрівлі необхідно використовувати 36 плиток в формі «Бобрівка». Через невеликі розміри плиток, їх знадобиться набагато більше, ніж матеріалу в великоформатному дизайні. Вага плиток невеликої, а значить і з монтажем буде мінімум клопоту.

Залишити відгук