Натуральна черепиця Creaton Harmonie

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Розмір загальний410 х 250 мм
Вага3 кг / 1 плитку
Вага в упаковці45,6 кг/м2
Кількість листів14,2 шт. в 1 м.кв.
Гарантія50 років
Крок обрешітки326-350 мм
Мінімальний ухил покрівліот 23°

Натуральна черепиця Creaton Harmonie – покриття, яке характеризується універсальністю – чудові показники гнучкості і рухливості роблять його дуже зручним у використанні. Використовувати матеріал можна в будівництві покрівель будь-яких конфігурацій, адже він розроблений з урахуванням наявності поздовжнього зазору до 25 м. Загальна картина в результаті монтажу виходить така, що ваша покрівля виглядає естетично і без найменших візуальних дефектів. Такою структурою плиток вдається також уникнути проникнення бруду в уразливі місця покрівельної конструкції.

Купити натуральну черепицю Creaton Harmonie

Порівнюючи продукцію колекції Гармонія з іншими продуктами компанії, можна відзначити той факт, що матеріал виконаний в малоформатному розмірі і має при цьому чудову гнучкість. Така властивість дозволяє застосовувати покриття для будь-яких покрівельних конструкцій, незалежно від їх форми і розмірів.

Модель керамічної черепиці Гармонія від Креатон – це недороге рішення, яке може забезпечити крівлі найкращий зовнішній вигляд. Широкий діапазон кольорів, в яких можна знайти натуральну черепицю Кретон Гармонія, допоможе вам реалізувати свої ідеї в будівництві власного домоволодіння.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері. Подача авто
  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 м - от 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера