Натуральна черепиця Creaton Magnum

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Розмір загальний495 х 357 мм
Вага4,9 кг / 1 плитку
Вага в упаковці41,6 кг/м2
Кількість листів8.5 шт. в 1 м.кв.
Гарантія50 років
Мінімальний ухил покрівлі10°
Рекомендований кут нахилу покрівлі20-90°

Натуральна черепиця Creaton Magnum – керамічне покриття великого формату, яке виготовляється відповідно до сучасних європейських технологій і традицій. Що відрізняє таке покриття, так це її великий розмір в порівнянні з плитками інших колекцій. Також для неї характерним є високий рівень якості і доступність ціни. У дизайні покрівлі можна реалізовувати будь-які ідеї, адже компанія Креатон  завжди пропонує цікаві рішення в сфері виробництва якісних і сучасних покрівельних покриттів.

Якщо ваша покрівля має незначний кут нахилу, не біда. Використання керамічної черепиці Креатон Магнум буде дуже до речі. Витрачається покриття економно – всього 8 плиток на квадратний метр даху.

Купити натуральну черепицю Creaton Magnum

Щоб бути впевненим у майбутній довгої службі покрівлі та збереження її зовнішніх достоїнств, компанія «Сітібуд» рекомендує ознайомитися з усіма серіями керамічної черепиці від Креатон – законодавця моди в сфері облаштування покрівлі за допомогою натуральної черепиці. Ми впевнені, що незвичайна форма хвилі і насичений відтінок плиток допоможуть втілити будь-які ідеї в облаштуванні покрівлі.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера