Натуральна черепиця Jacobi

Каталог товарів

jacobi

Керамічна черепиця Jacobi початку випускатися однойменною німецьким заводом близько 150 років тому. За такий тривалий період завод встиг значно вдосконалити дахове покриття з натуральної глини. Натуральна покрівля Jacobi – приклад того, яким має бути дахове покриття еталонної якості. Покупець повинен обов’язково ознайомитися з усіма перевагами такого матеріалу перш, ніж купити натуральну черепицю Jacobi (Якоби).

Переваги застосування продукції

  • Використання сучасних і продуманих до дрібниць технологій дозволило матеріалу придбати максимальну вогнетривкість і повністю адаптуватися до будь-яких атмосферних явищ.
  • Житлові мансардні приміщення є оптимальною сферою застосування покриття, адже саме в таких місцях потрібне використання матеріалів з відмінними шумопоглинаючими здібностями. Використовуючи керамічну покрівлю Якобі, в вашому домі завжди будуть панувати спокій, тиша і затишок.
  • З огляду на впливом атмосферних опадів, будь металевий виріб може бути піддано впливу корозії, а ось з натуральної глиняної покрівлею відомого німецького бренду таких неприємностей точно не трапиться. Термін служби покрівлі може варіюватися в діапазоні від 100 до 120 років, при цьому весь термін служби передбачає збереження зовнішніх даних матеріалу.

Купити керамічну черепицю Jacobi в Києві

Знайти відмінне цінова пропозиція на продукцію німецького виробника можна у компанії «Сітібуд». Ми можемо з упевненістю стверджувати, що продукція даного заводу відрізняється найкращими характеристиками, доказом чого можуть послужити і численні відгуки про черепицю Якобі, і ідеальна репутація виробника.

Властивості матеріалу

  • Екологічна безпека. У виробничому процесі використовується виключно екологічне сировину, яке не несе загрози для навколишнього середовища або людства.
  • Збереження кольору. Продукція Якобі відрізняється властивістю зберігати свій відтінок тривалий час, адже в складі матеріалу є захисний колірний пігмент. Відтінок покрівлі не схильний до вицвітання, втраті кольору і вимивання.
  • Економічність. Щоб утримувати дах з глиняної черепиці даної марки, не потрібно абсолютно ніяких коштів. Витратившись одного разу на покупку самого покриття і комплектуючих, а також на роботу монтажної бригади, в подальшому ви можете не турбуватися про необхідність залучення додаткових коштів.
  • Морозостійкість. Глиняне дахове покриття проходить ряд важливих виробничих етапів, які в результаті дозволяють даху витримати навіть найлютіший мороз без ризику пошкодження окремих плиток.
  • Міцність. Твердістю матеріал може зрівнятися з самим гранітом, що дозволяє витримувати навіть самі серйозні навантаження.

Натуральна черепиця Jacobi – це ідеальне покриття для тих, хто бажає поєднати в своїй покрівлі ідеальну геометрію листів з високими експлуатаційними показниками.