Натуральна черепиця Jacobi J13

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Розмір загальний260 х 435 мм
Вага в упаковці3,4 кг
Кількість листів13 шт. в 1 м.кв.
Площа корисна21,3 x 32,6/35,6 см
Мінімальний ухилангоб, глазур
Гарантія30 років
Мінімальний ухил покрівлі10°
Рекомендований кут нахилу покрівлі22°

Натуральна черепиця Jacobi J13 – покриття з плавними обрисами хвилі, яке має вдалі розміри плиток. Цікава структура поверхні покрівлі досягається за рахунок вдалої форми профілю глиняного матеріалу. До того ж такий матеріал оптимально витрачається з розрахунку на один метр квадратний. Виробник також пропонує увазі споживачів найширший вибір відтінків і видів покриття. Аксесуари є все, що можуть знадобитися при облаштуванні покрівель навіть з найскладнішими конструкційними особливостями.

Купити натуральну черепицю Jacobi J13

Розміри плитки складають по довжині 435 мм, а по ширині 266 мм. Тільки для варіанту черепиці з покриттям з глазурі «Авангард» розміри можуть змінюватися до 429 мм по довжині і 261 мм по ширині. Для одного метра квадратного покрівлі необхідно використовувати 13 плиток черепиці, а з покриттям з глазурі «Авангард» – 13,5 штук.

Рекомендація по куту нахилу становить 22 градуси. А відтінки представлені в залежності від типу покриття – від натурального червоного до традиційного чорного. Різні види глазурі дозволяють розширити вибір для потенційного замовника і зробити його покрівлю більш індивідуальною і вишуканою.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера