Натуральна черепиця Jacobi D10

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Розмір загальний285 х 456 мм
Вага в упаковці4,4 кг
Кількість листів10 шт. в 1 м.кв.
Площа корисна26,4 х 37,5/38,5 см
Мінімальний ухилангоб, глазур
Гарантія30 років
Мінімальний ухил покрівлі10°
Рекомендований кут нахилу покрівлі30°

Натуральна черепиця Jacobi D10 – покрівельний матеріал, який реалізований у великому форматі плиток. Структура плитки має два жолоби. Так з використання подібного матеріалу вдається не тільки раціоналізувати його витрати за рахунок вдалих розмірів, але і мати можливість заощадити на придбанні за рахунок мінімізації відходів. Вибираючи модель черепиці D10, домовласник може бути цілком упевнений в її надійності і якості. керамічна черепиця Якоби D10 доступна в декількох колірних варіантах, в тому числі і в натуральному без покриття.

Варіація покриття з матовим покриттям агноб виглядає по-своєму вдало і вишукано. Для цінителів глянцевому поверхні є можливість замовити покриття з благородним агнобом, який відрізняється гладенькою поверхнею.

Купити натуральну черепицю Jacobi D10

Розміри однієї плитки говорять про великому форматі, адже довжина становить 456 мм, ширина 287 мм. При вазі черепиці в 10 кг в одному метрі квадратному, з нею легко працювати і проводити укладку.

Рекомендація по куту нахилу становить мінімум 30 градусів. Виглядає покрівля з покриття даної колекції багато, виразно і гідно. Навіть самі елітні будови можна облаштовувати покрівлею з черепиці Якоби D10.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера