Натуральна черепиця Jacobi J11

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Розмір загальний289 х 442 мм
Вага в упаковці4.0 кг
Кількість листів11.4 шт. в 1 м.кв.
Площа корисна24,0 х 33,3/36,5 см
Мінімальний ухилангоб, глазур
Гарантія30 років
Мінімальний ухил покрівлі10°
Рекомендований кут нахилу покрівлі22°

Натуральна черепиця Jacobi J11 – сучасне і надійне покриття з обпаленої глини з ідеальною формою хвилі. Дана модель керамічної черепиці є оригінальним і конструктивним рішенням. У ній з’єднався технологічний прогрес з естетичністю сучасного дизайну. За рахунок наявного діапазону зсуву використання матеріалу робить його зручним на таких об’єктах, які тільки почали будуватися. Також допускається даний вид матеріалу для реставрації існуючих покрівельних конструкцій.

Купити натуральну черепицю Jacobi J11

Невеликі витрати на укладання подібного матеріалу пов’язані з його оптимальними розмірами і зручною системою з’єднання окремих плиток в одне ціле полотно. Маючи довжину 442 мм і ширину 289 мм, з матеріалом дуже зручно працювати навіть на дахах великої площі. На один метр квадратний покрівлі припадає близько 11 плиток черепиці. Рекомендація по куту нахилу, який вважається мінімальним, становить 22 градуси.

Що стосується зовнішніх даних черепиці Якобі J11, то вони визначаються тим, який відтінок ви виберете і який тип покриття. Це може бути благородний або матова ангоба, або натуральний червоний без покриття.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера