Натуральна черепиця Roben

Каталог товарів

roben

Натуральна черепиця Roben – це покрівельна продукція від всесвітньо відомого німецького виробника, за плечима якого досвід довжиною в 150 років. На сьогоднішній день заводом випускається більше тисячі найменувань різних товарів – від покриттів для покрівлі до матеріалів для стін, а кількість діючих заводів на території Європи і Америки вже досягло 15 штук. Постійне самовдосконалення в області виробництва натурального покриття для покрівлі робить завод успішним і відомим. Купити натуральну черепицю Roben означає для покупця не просто правильний вибір покрівельного покриття, а й можливість оцінити всі плюси такого сучасного і ексклюзивного матеріалу.

У чому особливість черепиці Roben

Продукція даної марки завжди виділяється серед аналогічних варіантів покриттів інших виробників, адже завод подбав про асортимент. Покриття представлено в чотирьох колекціях, для кожної з яких характерні неперевершені колірні рішення.

Покрівля Робен має одну важливу відмінну рису – ідеальне поєднання якості при збалансованій вартості матеріалу. Всім відомо, що німці суворо стежать за рівнем якості виготовляються матеріалів, тому і у випадку з даним видом керамічної покрівлі ви можете бути впевнені в безкомпромісності якісних показників матеріалу.

Наявний заводу кар’єр з можливістю видобутку натуральної глини, завжди постачає на виробничі склади необхідні кількість якісної сировини, в якому міститься мінімум домішок.

З переваг керамічної покрівлі Робен слід зазначити:

  • Значний термін служби
  • Високий показник морозостійкості
  • Відповідність нормам пожежної безпеки
  • Стійкість до ультрафіолетових променів
  • Стійкість до атмосферних явищ

Купити натуральну черепицю Roben в Києві

Покрівля з такого покриття за умови грамотно виконаного монтажу буде служити близько 100 -150 років. Протягом своєї експлуатації дах зберігає не тільки колір і його насиченість, а й структуру плиток, які максимально зміцнені і не схильні до розриву навіть під впливом негативних температурних показників.

Екологічний склад і інноваційна технологія, що застосовуються заводом у виробничому процесі, сприяють отриманню в результаті високоякісного покрівельного покриття. Завдяки унікальності структури і складу матеріалу вдається з легкістю пристосовуватися до різних умов клімату, а відсутність обмежень по температурному режиму для експлуатації матеріалу дозволяє вибирати його для використання в будь-якій країні.

Основною перевагою покрівлі Roben перед більш бюджетними варіантами покриттів є той факт, що ваша дах буде виглядати багато, солідно і виразно. Для елітного будинку кращого рішення не знайти, тому «Сітібуд» пропонує допомогу покупцям в підборі відтінку натуральної черепиці Roben і її форми.