Натуральна черепиця Roben Piemont

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Розмір загальний290 х 472 мм
Вага в упаковці3,8 кг
Кількість листів10,1 шт. в 1 м.кв.
Мінімальний ухилангоб, глазур
Гарантія30 років
Мінімальний ухил покрівлі16°
Рекомендований кут нахилу покрівлі22-60°

Натуральна черепиця Roben Piemont – одна з найновіших розробок бренду Робен. Її характерними відмінностями є система замків, вони розроблені за вдосконаленою технологією і можуть гарантувати бажану щільність прилягання плиток один до одного. Навіть дах з найменшим кутом може бути покладена таким покриттям, тому що система замків дозволяє це.

Черепиця даної моделі не схильна до руйнування, адже володіє найвищим ступенем міцності і стійкості до будь-яких впливів. Навіть самі непрості погодні умови не зроблять свій згубний вплив на покрівлю з такого сучасного і міцного покриття.

Купити натуральну черепицю Roben Piemont

Розмір черепичних плиток сприяє спрощенню монтажного процесу. Відповідно до заявлених технічних даних по даній моделі керамічної черепиці від компанії Робен вона має невелику вагу – близько 3,8 кг. Довжина однієї плитки – 472 мм, а її ширина – 290 мм, це говорить про її великому форматі.

На метр квадратний покрівлі оптимальну кількість плиток становить 10 штук. Колірна гамма дозволяє вибрати бажаний варіант відтінку, а витонченість покриття говорить про високі декоративні властивості матеріалу.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера