Натуральна черепиця Roben Monzaplus

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Розмір загальний304 х 464 мм
Вага в упаковці3,8 кг
Кількість листів9,8 шт. в 1 м.кв.
Мінімальний ухилангоб, глазур
Гарантія30 років
Мінімальний ухил покрівлі16°
Рекомендований кут нахилу покрівлі22-60°

Натуральна черепиця Roben Monzaplus – покриття з ідеальною формою хвилі середнього розміру. Відноситься до великоформатних увазі керамічної черепиці, тому що має розміри 464 мм по висоті плитки і 304 мм по її ширині. Завдяки збільшеному розміру плиток вдається економити на всьому процесі облаштування покрівлі, в результаті якого не буде відходів. Для такої черепиці мінімальними будуть вимоги до обрешітки і її кроці. З огляду на, що вага одного метра квадратного покрівлі з подібного матеріалу становить лише 37,24 кг, то про надмірне навантаження на покрівельну конструкції мови не йде.

Купити натуральну черепицю Roben Monzaplus

Індивідуальний вид покрівлі з черепиці Монзаплюс можна пояснити вдалою формою, в якій виконана хвиля і вдалими варіантами відтінків. Простий і функціональний матеріал під маркою відомого бренду користується достатньою популярністю і є серйозним конкурентом для продукції інших виробників.

Гармонія в зовнішніх даних вашої даху і її технічні параметри можлива, для чого достатньо зробити вибір на користь черепиці Monzaplus від Roben. В наявності є всі відтінки, які можуть бути цікаві замовнику.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера