Натуральна черепиця Roben Bornholm

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Розмір загальний282 х 444 мм
Вага в упаковці3,8 кг
Кількість листів12,5 шт. в 1 м.кв.
Мінімальний ухилангоб, глазур
Гарантія30 років
Мінімальний ухил покрівлі16°
Рекомендований кут нахилу покрівлі22-60°

Натуральна черепиця Roben Bornholm – черепиця, особлива форма плиток якої створена у вигляді букви S. Виглядає така черепиця, як класичний, традиційний покрівельний матеріал. Часто її називають голландською. Нестандартна хвиляста поверхня плиток привертає увагу до даху і до будови в загальному.

Ефект такої хвилі полягає в тому, що він може вдало підкреслити строгий стиль будови і тим самим підкреслити його стиль в кращих традиціях. Не виключається можливість застосування черепиці даної моделі на дахах костелів чи інших старовинних об’єктів, адже саме на таких будівлях в Європі дуже часто зустрічається дана колекція покрівельного покриття з глини.

Купити натуральну черепицю Roben Bornholm

Ознайомившись з технічним паспортом продукції, Ви дізнаєтеся, що вага плитки має показник в 3,8 кг. Габаритні розміри однієї черепичним плитки складають – ширина 282 мм, висота 444 мм. В одному метрі квадратному може поміститися до 12,5 плиток. Щоб не помилитися з мінімальним кутом нахилу покрівлі, потрібно ознайомитися з рекомендаціями виробника з цього питання – він радить не використовувати покриття даної моделі при показнику нижче 19 градусів.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера