Металевий сайдинг

відгуків: 1
Металевий сайдинг – чудовий облицювальний матеріал, який не тільки забезпечує захист будівлі, але і є прекрасним декоративним елементом.

Металлосайдинг виготовляють з гаряче-оцинкованої і холодно-катной стали. Після цього листи обробляються полімерним покриттям. Це забезпечує високі захисні властивості даного матеріалу і його привабливість.

Переваги металевого сайдингу

 1. Довговічність.
 2. Екологічність.
 3. Висока стійкість до атмосферних явищ.
 4. міцність.
 5. простота монтажу.
 6. Широка палітра кольорів.

Такий облицювальний матеріал застосуємо як для приватного, так і для промислового будівництва. Метал, який використовується при виготовленні металевого сайдингу забезпечує йому міцність і тривалий термін експлуатації. Такий матеріал можна застосовувати і з утеплювачем, і без нього.

Металевий сайдинг може бути виготовлений з алюмінію або сталі, кожен з яких має свої переваги. Сталеві вироби мають підвищену міцність, а також стійкі до механічного впливу. Аллюмінієвий сайдинг має меншу масу, що сприяє більш простому монтажу. Такий матеріал стійкий до корозії.

Ціна на металевий сайдинг залежить від якісних характеристик, розміру, а також супутньої гарнітури. Вартість даної продукції не надто висока, що робить цей матеріал ще більш популярним.

Існує кілька різновидів металевого сайдингу:

 1. Стельовий. Використовується для обробки горизонтальних поверхонь.
 2. вертикальний.
 3. Металлосайдинг з утепленням. Складається з металевої основи, декількох теплоізолюючих шарів, внутрішнього захисного покриття і зовнішньої декоративної обробки.
 4. Корабельна дошка. Відрізняється особливою формою і використовується для зовнішніх робіт.
 5. Цокольний. Має високу вологостійкість, непомітні кольори. Найчастіше імітує цеглу або дерево.

Купити металлосайдінг ви можете у компанії «Сітібуд». На нашому сайті ви можете знайти каталоги з інформацією про матеріали, а також прайс. У нас працює велика кількість професіоналів. Зателефонувавши за контактними телефонами, ви зможете дізнатися, скільки коштує металевий сайдинг, уточнити умови замовлення та доставки, а також отримати професійну консультацію.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

 • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
 • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
 • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
 • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера
Металевий сайдингМеталевий сайдингМеталевий сайдингМеталевий сайдингМеталевий сайдингМеталевий сайдинг