Профнастил Т-18

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Ширина1190/1120мм
Цинк140 – 275 грам/м.кв.
ДовжинаПід ваші розміри
КолірМатовий, глянцевий
Товщина0,3 – 0,5 мм
Термін виготовлення1-3 дні
Глянцеві кольори
Профнастил Т-18
Профнастил Т-18
Профнастил Т-18
Профнастил Т-18
Профнастил Т-18
Профнастил Т-18
Матові кольори
Профнастил Т-18
Профнастил Т-18
Профнастил Т-18
Профнастил Т-18
Профнастил Т-18
Профнастил Т-18
Профнастил Т-18
Профнастил Т-18
Профнастил Т-18
Профнастил Т-18
Виробник

Площа * м2

-+
Купити

Профнастил Т-18 – будівельний матеріал з посиленими ребрами твердості, що дозволяє успішно застосовувати його для робіт з фасадами та покрівлями. Універсальність якнайкраще характеризує цю марку гофрованих сталевих листів, які застосовуються для робіт:
• з фасадами та стінами, внутрішніми перегородками,
• з облаштування з нуля покрівель або реконструкції існуючих дахів.

Металопрофіль МП-18 виготовляється з капілярною канавкою і без зручності застосування в різних сферах. Фасадний, стіновий, покрівельний – всі характеристики підійдуть для профнастила з висотою профілю 18 мм. Що стосується вартості, то ціна на профнастил Т-18 визначається якістю сировини, товщиною сталі і набором захисних речовин.

Яку структуру має металопрофіль Т-18?

  • Основа – це лист сталі холодного прокату, товщина буває різною та підбирається під умови служби матеріалу.
  • Захист – цинковим шаром забезпечується антикорозійний захист виробу, а ось рівень оцинкування може змінюватись від 100 до 275 г/м.кв.
  • Декор – як декоративна складова виступає полімерний шар, функція якого не обмежена лише поліпшенням зовнішніх даних. Також полімер значно покращує властивості металу та захистить його від ультрафіолету, а також його негативного впливу.

Купити профнастил Т-18 можна у глянці або матовому варіанті, такий ефект дає застосування полімеру. Крім текстури поверхні різні види полімеру можуть наноситися різною товщиною, відповідно це вплине і на загальні характеристики міцності виробу.

Можливості виробничого обладнання дозволяють виробляти профнастил МП-18 листами довжиною до 7 метрів, але на практиці таку довжину рідко замовляють через незручність роботи з великими розмірами. Добре, що металопрофіль Т-18 у будь-якій довжині можна замовити у Сітібуду. Також у нас є вибір продукції з сировини відомих постачальників, як US Steel (Словаччина), Arcelor Mittal (Польща, Німеччина), Dongbu Steel (Південна Корея).

Як довго слугує профнастил МП-18

Термін експлуатації будматеріалу – один із найважливіших факторів вибору для кожного покупця. І завжди цей параметр залежить від якості компонентів матеріалу, так і від того, наскільки якісно було виконане профільування листів. Тільки ідеальна геометрія допоможе створити конструкцію із відмінними зовнішніми даними. На термін служби металопрофілю впливатимуть:

• характеристики металу та захисних шарів,
• умови служби та тип конструкції,
• якість виконаного монтажу.

Якщо говорити про середні цифри, мінімальний термін служби становить 10-15 років. Буває і вдвічі більше, за умови максимальних параметрів продукції. Ціна на профнастил Т-18 завжди допомагає принаймні приблизно визначити, наскільки якісний і довговічний перед вами матеріал. Вибір продукції завжди має виконуватися з урахуванням конкретних умов майбутньої служби та очікувань покупця. Якщо він готовий через 10 років замінити паркан, необов’язково купувати найдорожчий профнастил Т-18.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера
Профнастил Т-18Профнастил Т-18Профнастил Т-18Профнастил Т-18Профнастил Т-18Профнастил Т-18Профнастил Т-18Профнастил Т-18Профнастил Т-18Профнастил Т-18Профнастил Т-18Профнастил Т-18Профнастил Т-18Профнастил Т-18Профнастил Т-18Профнастил Т-18Профнастил Т-18Профнастил Т-18