Профнастил Словаччина

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Ширина1200/1160
Цинк140 – 275 грам/м.кв.
Довжиназа вашими розмірами
КолірМатовий, глянцевий
Товщина0,35-0,4-0,45-0,5 мм
Термін виготовлення1-3 дні
Глянцеві кольори
Профнастил Словаччина
Профнастил Словаччина
Профнастил Словаччина
Профнастил Словаччина
Профнастил Словаччина
Профнастил Словаччина
Матові кольори
Профнастил Словаччина
Профнастил Словаччина
Профнастил Словаччина
Профнастил Словаччина
Профнастил Словаччина
Профнастил Словаччина
Профнастил Словаччина
Профнастил Словаччина
Профнастил Словаччина
Профнастил Словаччина
Виробник

Площа * м2

-+
Купити

Профнастил Словаччина – найкращий бюджетний металопрофіль на ринку, до того ж з багаторічною історією продажу та застосування у різних сферах будівництва. Це означає, що навіть за середніх технічних характеристик матеріал, як і раніше, вибирають для вирішення поточних будівельних завдань, тому він є одним з лідерів продажів.

Металопрофіль із сировини словацького сталеливарного комбінату має набір характеристик, які роблять його одночасно і якісним, і доступним. Так звана золота середина, а багато покупців якраз і шукають продукцію, яка поєднує в собі доступність і гідні параметри служби.

Чиим відрізняється металопрофіль Словаччина?

Структурно профнастил Словенія нічим не відрізняється від стандартного набору шарів, тобто виробляється він за класичною технологією. Відмінність тільки у використовуваній сировині – це тонколистова сталь, яка постачається комбінатом USS Kosice. Рівень металу – середній, але для більшості будівельних завдань, де застосовують саме профнастил, Словаччина є цілком прийнятним варіантом. Адже це:

 • Міцні сталеві листи достатньої товщини.
 • Впевненість у їхній механічній витривалості.
 • Можливість скоротити фінансові витрати.

Ціна на профнастил Словаччина відноситься до середнього сегменту і повністю відповідає тим характеристикам, які вказані виробником продукції. Багато хто цінує можливість вибирати будматеріали бюджетного сегменту, адже не завжди є можливість купувати дорогу продукцію.

Які переваги має профнастил Словенії?

Що стосується експлуатаційних властивостей, то профлист Словенія характеризується, як міцний, витривалий та невибагливий у догляді матеріал. Незважаючи на середні показники служби, щоб купити профнастил Словаччина достатньо знати про його переваги:

 • Довгий термін служби. Щонайменше десять років, а на практиці і вдвічі довше може служити профнастил Словаччина.
 • Невелика вага листів. Чим легше листи, тим простіше з ними працювати і не виникає додаткових вимог до каркасу, до якого вони будуть прикріплені.
 • Зручний монтаж. Завдяки оптимальним розмірам листа та їх довжині, простій технології укладання та кріплення, виконати монтаж може будь-хто.
 • Мінімальний догляд. Не вимагає обов’язкового догляду, але при виконанні мінімальних умов може бути ще довше.
 • Доступна ціна. На металопрофіль Словаччина цінники завжди нижчі, ніж на аналогічні товари з німецької чи корейської сталі.

Невисока ціна на профлист Словенія

Що б ви не купували, найпереконливішим фактором завжди залишається вартість. Саме тому доступність профільованих листів із словацької сталі можна вважати основним плюсом продукції. Багато хто навіть за наявності фінансової можливості обирає бюджетний матеріал. Адже можна за часом провести заміну, якщо захочеться оновити зовнішній вигляд конструкції чи об’єкта.

Хоч би які інноваційні товари з’являлися на ринку, профнастил Словаччина завжди залишатиметься затребуваним завдяки своїм технічним властивостям та доступності.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

 • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
 • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
 • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
 • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера
Профнастил СловаччинаПрофнастил СловаччинаПрофнастил СловаччинаПрофнастил СловаччинаПрофнастил СловаччинаПрофнастил СловаччинаПрофнастил СловаччинаПрофнастил СловаччинаПрофнастил СловаччинаПрофнастил СловаччинаПрофнастил СловаччинаПрофнастил СловаччинаПрофнастил СловаччинаПрофнастил СловаччинаПрофнастил СловаччинаПрофнастил СловаччинаПрофнастил СловаччинаПрофнастил Словаччина