Профнастил під дерево

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Ширина1134/1168 мм
Цинк140 – 275 грамм/м.кв.
ДовжинаПід ваші розміри
КолірМатовий, глянцевий
Товщина0,4 – 0,5 мм
Термін виготовлення1-3 дні
Глянцеві кольори
Профнастил під дерево
Профнастил під дерево
Профнастил під дерево
Профнастил під дерево
Профнастил під дерево
Профнастил під дерево
Профнастил під дерево
Профнастил під дерево
Матові кольори
Профнастил під дерево
Профнастил під дерево
Профнастил під дерево
Профнастил під дерево
Профнастил під дерево
Профнастил під дерево
Профнастил під дерево
Профнастил під дерево

Площа * м2

-+
Купити

Профнастил під дерево: краще і красивіше натуральної деревини

Деревина – дуже популярний будівельний і оздоблювальний матеріал. Його використовують для зведення будівель, споруд, облицювання стін. «Вагонка» або дерев’яні дошки мають гарний природний малюнок і виглядають дуже благородно, але вимагають постійного догляду: фарбування та обробки захисними засобами, закладення щілин, часто слабшає кріплення і його теж треба оновлювати. Профнастил під дерево позбавлений цих недоліків, а його малюнок виглядає як візерунки на натуральних дошках.

Технологія виробництва

Профнастил (металевий профіль) – це лист сталі, виготовлений методом холодного прокату з профілюванням для підвищення жорсткості. Для запобігання корозії виріб покривають захисним шаром. Раніше для цього використовувався тільки цинк. Вироби виходили міцними, недорогими, але не дуже гарними. Зараз часто використовують і інші покриття, серед них – полімери. Вони не тільки захищають метал від корозії, але і дозволяють наносити на нього будь-які зображення.

Виготовлення профнастилу під дерево – складний технологічний процес. Після виготовлення листа його обробляють цинком, потім наносять базову грунтовку. Спеціальний принтер наносить на металопрофіль малюнок, який покривається полімерним шаром. Він додатково захищає сталь від корозії, не дає стиратися і вигоряти малюнку.

Переваги металопрофілю

Полімерні покриття покращують експлуатаційні якості матеріалу і збільшують термін його служби. На відміну від виробів з рослинної сировини, металопрофіль під дерево:

  • не потребує спеціального догляду. Іноді потрібно мити листи, щоб очистити їх від бруду. Для цього використовуються будь-які побутові миючі засоби. Частота обробки залежить від бажання господарів жити в бездоганно чистому оточенні і від рівня стану навколишнього середовища. Поруч з проселочной грунтової дорогий листи будуть забруднюватися швидше, ніж на бетонованої майданчику.
  • листи металу кріпляться легше і швидше, ніж пиломатеріали;
  • для роботи з ними не потрібні спеціальні навички та інструменти.

Завдяки сучасним технологіям друку, профнастил-дерево важко відрізнити від натурального аналога на відстані кількох метрів. При правильному монтажі споруди з нього можуть служити кілька десятків років без будь-яких профілактичних чи ремонтних робіт.

Особливості використання

Профлист під дерево випускають в різних варіантах. Існують різновиди: з малюнком на одній або на двох сторонах. Вартість залежить від таких параметрів, як товщина листа, діаметра хвилі, виробника, на скільки сторін нанесено декоративне покриття. Недорогий китайський профлист коштує в два рази дешевше, ніж брендовий німецький. З таким діапазоном цін легко підібрати матеріал, вклавшись у виділений на будівництво або ремонт бюджет.

Металопрофіль з малюнком дерева можна використовувати для зведення будівель, облицювання стін за технологією вентильованого фасаду, створення огорож. В покрівельних роботах їх застосовують рідко. Покриття виглядає дуже незвично і сміливо для нашої країни, але технологічно такі вироби підходять для укладання на дах. Для внутрішніх оздоблювальних робіт застосовують нечасто через сформовані традиції. Але при бажанні їх можна використовувати навіть в будинку, наприклад, зробити перегородку між туалетом або ванною. Метушні мінімум, а вийде стильно, до того ж дуже гігієнічно.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера
Профнастил під деревоПрофнастил під деревоПрофнастил під деревоПрофнастил під деревоПрофнастил під деревоПрофнастил під деревоПрофнастил під деревоПрофнастил під деревоПрофнастил під деревоПрофнастил під деревоПрофнастил під деревоПрофнастил під деревоПрофнастил під деревоПрофнастил під деревоПрофнастил під деревоПрофнастил під деревоПрофнастил під деревоПрофнастил під дерево