Профнастил ПК-75 в Києві. Купити Профнастил ПК-75 в Україні | Citybud

Профнастил ПК-75

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Ширина800/750 мм
Цинк140 – 275 грамм/м.кв.
ДовжинаПід ваші розміри
КолірМатовий, глянцевий
Товщина0,5 -1,2 мм
Термін виготовлення1-3 дні

Площа * м2

-+
Купити

Шукаєте товстий і довговічний матеріал для укладання даху і споруди стінових перегородок? Зверніть увагу на профнастил ПК 75. Він відмінно підходить не тільки для створення непромокаючої і надійної покрівлі, але і широко використовується в інших сферах. Вироби зі сталі прослужать не один десяток років, зберігши хороший стан. У нашому інтернет-магазині буде комфортно замовити цю продукцію з доставкою додому або на будівельний майданчик.

Основні особливості

Ціна профнастилу ПК 75 доступна для більшості покупців. Це практичний матеріал, який поєднує надійність і низьку вартість.

Металевий лист має діаметр ребра 75 мм. Це високий показник, який забезпечує продукції здатність витримувати великі навантаження. Профільований настил цієї маркування підходить для застосування в якості покрівельного матеріалу для дахів з маленьким ухилом. Він не прогнеться під щільним шаром снігу, льоду, витримає людську вагу при проведенні монтажних робіт.

Продукція підходить для будівництва несучих конструкцій. З цього матеріалу можна створити надійні перегородки для приміщень, перекриття покрівлі, незнімну опалубку. Також він підходить для обробки будівель, обшивки старих стін. Поверхня покрита шаром цинку і полімерного матеріалу. Це забезпечує захист від іржі і механічних пошкоджень.

Переваги товару

Ми рекомендуємо купити ПК 75 профнастил всім, хто цінує поєднання в будматеріалах надійності, низької вартості і краси. До переваг цієї продукції можна віднести:

  • захисний покрив. Завдяки цьому шару можна експлуатувати настил в будь-якій кліматичній зоні;
  • стійкість до деформації під впливом атмосферних явищ. Перепади температур, рясні опади, вплив ультрафіолету ніяк не змінять стан конструкції з профлиста;
  • простота монтажу. Настил незамінний, якщо потрібно швидке виготовлення перегородок, покрівлі, несучих елементів;
  • здатність витримувати великі навантаження. Профільований лист не гнеться під людською вагою і при сильних атмосферних опадах;
  • пожежна безпека та екологічність. Настил не горить і не виділяє в повітря отруйні речовини.

Товари випускаються у великій кількості відтінків, тому ви напевно підберете відповідний для своїх цілей.

Переваги замовлень у нас:

  • висока якість товарів. Клієнти не ризикують придбати низькопробну продукцію, яка швидко зноситься;
  • багатство відтінків. Профнастил ПК 75 замовити можна в будь-якому кольорі, підібравши його під особливості конкретної будівлі;
  • невисока вартість. Покупка даного будматеріалу обійдеться недорого. Це оптимальне співвідношення ціни і якості;
  • оперативна доставка. Ми відправляємо замовлення в усі міста України, тому ви отримаєте їх з комфортом незалежно від місця проживання.

Вибирайте потрібний тон настилу і замовляйте його в свій населений пункт.

Профнастил ПК-75Профнастил ПК-75Профнастил ПК-75Профнастил ПК-75Профнастил ПК-75Профнастил ПК-75Профнастил ПК-75Профнастил ПК-75Профнастил ПК-75Профнастил ПК-75Профнастил ПК-75Профнастил ПК-75Профнастил ПК-75Профнастил ПК-75Профнастил ПК-75Профнастил ПК-75Профнастил ПК-75Профнастил ПК-75
Залишити відгук