Профнастил Арселор

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Ширина1200/1160
Цинк140 – 275 грам/м.кв.
Довжиназа вашими розмірами
КолірМатовий, глянцевий
Товщина0,35-0,4-0,45-0,5 мм
Термін виготовлення1-3 дні
Глянцеві кольори
Профнастил Арселор
Профнастил Арселор
Профнастил Арселор
Профнастил Арселор
Профнастил Арселор
Профнастил Арселор
Матові кольори
Профнастил Арселор
Профнастил Арселор
Профнастил Арселор
Профнастил Арселор
Профнастил Арселор
Профнастил Арселор
Профнастил Арселор
Профнастил Арселор
Профнастил Арселор
Профнастил Арселор
Виробник

Площа * м2

-+
Купити

Профнастил Арселор – преміум продукція, яка не потребує додаткової реклами. Металопрофіль з німецького металу відомий своїми якостями служби, як один із найвитриваліших і надійних варіантів. Металева основа виконана з тонколистової сталі оптимальної товщини, а вона для кожного виду профлиста своя також є всі необхідні захисні шари з максимальним вмістом речовин.

Про виробника ArcelorMittal та гарантії

Завод ArcelorMittal відомий як постачальник високоякісної сталі не тільки для виробництва профнастилу, але і інших схожих матеріалів. На ринку продукція з такої сталі продається вже кілька десятиліть і за цей час можна було переконатися, що виробник наголошує на:

 • якість складу сталі, щоб виключити наявність будь-яких домішок у ній,
 • гарантію, яка лише підтверджує рівень продукції,
 • заслужену репутацію, створену протягом багатьох років,

Купити профнастил Арселор у Києві можна у будь-якого продавця, адже цей матеріал просто обов’язково має бути в каталозі, як зразок:

 • якості та зносостійкості,
 • ідеального профілю та текстури,
 • оптимальні захисні властивості.

Про товщину металопрофілю

Параметр товщини для профнастила німецького походження завжди відповідає вимогам конструкції, для якої призначена конкретна марка металопрофілю. Для стін, фасадів та огорож можна замовити профнастил ArcelorMittal з металу 0,5 мм. У такому форматі листи будуть міцнішими, ніж більшість аналогічних з товщиною 0,45 мм, а значить об’єкт або конструкція зможе служити довше і краще захищена від механічних пошкоджень і деформації.

Товщина металу, який використовують для виробництва металопрофілю, є одним з головних параметрів сировини. Ця величина говорить про:

 • механічну стійкість,
 • термін служби,
 • ймовірність ремонту.

Втім, вона впливає і на те, якою буде ціна на профнастил Німеччина, і як правило, вона є однією з найвищих на ринку.

Як захищений метал від зовнішнього середовища

Профнастил ArcelorMittal має всі рівні захисту, які повинен мати подібний матеріал для максимального продовження терміну служби, зниження ризику ремонту та додаткових витрат.

Защитные функции выполняют такие вещества, как цинк и полимер. Каждый из них необходим для защиты от разных воздействий, а значит вместе они вдвое усиливают защитные функции металлопрофиля. Роль защитного слоя:

 • Цинка – в том, чтобы избежать появления ржавчины или коррозии. Для конструкций, которые будут в постоянном контакте с влагой, это очень важный параметр. На рынке можно купить профлист ArcelorMittal с оцинковкой от 175 до 275 г/м.кв, такой высокий уровень содержания имеется только у премиальных товаров.
 • Полімер – щоб створити особливу текстуру аркушів, посилити захист від механічних пошкоджень та появи глибоких подряпин. Глянцевий та матовий поліестер справляються із завданнями захисту та оформлення листів, при цьому залишаються доступними порівняно з іншими видами полімерів.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

 • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
 • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
 • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
 • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера
Профнастил АрселорПрофнастил АрселорПрофнастил АрселорПрофнастил АрселорПрофнастил АрселорПрофнастил АрселорПрофнастил АрселорПрофнастил АрселорПрофнастил АрселорПрофнастил АрселорПрофнастил АрселорПрофнастил АрселорПрофнастил АрселорПрофнастил АрселорПрофнастил АрселорПрофнастил АрселорПрофнастил АрселорПрофнастил Арселор