Профнастил коричневий

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Ширина1200/1160
Цинк140 – 275 грамм/м.кв.
Длинапо вашим размерам
ЦветМатовый, глянцевый
Толщина0,35-0,4-0,45-0,5 мм
Срок изготовления1-3 дня
Глянцеві кольори
Профнастил коричневий
Матові кольори
Профнастил коричневий
Виробник

Площа * м2

-+
Купити

Коричневий профнастил – матеріал з популярним відтінком, який вибирають для приватного будівництва. З його допомогою:

 • облаштовувати дахи будинків,
 • будувати паркани,
 • вони використовуються і в інших побутових роботах.

Згідно з таблицею кольорів, коричневий металевий профіль вказаний як профнастил RAL 8017. Вибір кольору майбутньої конструкції так само важливий, як і технічні можливості використовуваних матеріалів. Тому це робиться з урахуванням особливостей дизайну, ландшафту і просто своїх естетичних уподобань.

Для яких цілей вибирають профнастил RAL 8017?

Це спокійний і консервативний відтінок, який напрочуд добре поєднується з іншими кольорами. Якщо проаналізувати продажі за останні десять років, то можна побачити, що найбільш активно продавався гофрований шоколад, як ще називають матеріал в цьому відтінку. Швидше за все, причиною такої популярності стали такі фактори:

 • Гофрований лист коричневого кольору, незважаючи на досить темний колір, він прекрасно зберігає його навіть при підвищеній сонячній активності. Наявність захисних шарів, особливо полімерних, дозволяє кольору не змінюватися з часом – не тьмяніти, не тьмяніти.
 • Колір ral 8017 не втрачає своєї актуальності через роки служби, тобто є класичним колірним рішенням для профільованих листів, де б вони не використовувалися.
 • Відтінок добре виглядає в глянцевому і матовому покритті, причому кожен з варіантів фактури по-своєму доповнює зовнішній вигляд, значно покращуючи їх.

Найчастіше вони вирішують купити профнастил коричневого кольору для будівництва парканів і огорож, а іноді в межах одного домогосподарства вибирають коричневий колір як для огорожі, так і для покрівлі. Оскільки коричневий матовий металевий профіль має підвищену механічну стійкість, його також використовують при будівництві великих нежитлових об’єктів.

Який захист має гофрований шоколад від зовнішнього середовища?

Вплив зовнішнього середовища на будівельні матеріали дуже часто набуває негативного характеру. Тому виробники пропонують продукцію з різними параметрами, відповідно, ціна профнастилу коричневого кольору в Києві та регіонах буде визначатися характеристиками. Захист від зовнішнього середовища формується декількома шарами в складі профнастилу, а це:

 1. Цинк. Основною функцією цинкування є захист металу від корозії та іржі, а значить і від будь-яких зовнішніх дефектів, які також становлять небезпеку у вигляді наскрізного руйнування листів.
 2. Полімерні. Це речовина, яка формує відтінок, його насиченість, збереження в процесі експлуатації. Крім опадів, небезпеку для металу можуть створювати ультрафіолетові промені при надмірній сонячній активності і ймовірності механічних пошкоджень. Полімерний шар значно знижує такі ризики, а тому профнастил rr32 досить довго залишається в первісному кольорі і добре захищений від глибоких подряпин.

Металевий профіль коричневий в Києві можна купити з відмінними параметрами і при цьому за доступною ціною. Це не дивно, адже металеві профілі завжди були і залишаються доступним будівельним матеріалом.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

 • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
 • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
 • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
 • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера
Профнастил коричневийПрофнастил коричневийПрофнастил коричневийПрофнастил коричневийПрофнастил коричневийПрофнастил коричневийПрофнастил коричневийПрофнастил коричневийПрофнастил коричневийПрофнастил коричневийПрофнастил коричневийПрофнастил коричневийПрофнастил коричневийПрофнастил коричневийПрофнастил коричневийПрофнастил коричневийПрофнастил коричневийПрофнастил коричневий